خبر

 • تک بورد - سامسونگ سعی دارد با برنامه وب درایو تست Galaxy ، کاربران آیفون را به پذیرنده های Android تبدیل کند

  سامسونگ سعی دارد با برنامه وب درایو تست Galaxy ، کاربران آیفون را به پذیرنده های Android تبدیل کند
  14 روز و 2 ساعت قبل

  صفحات Galaxy S21 سامسونگ ممکن است فروش بهتری نسبت به نسل قبلی داشته باشد ، اما این شرکت همچنین علاقمند است برخی از فدائیان مذهبی کمتر اپل را به "طرف دیگر" تبدیل کند. به همین منظور ، این شرکت راه اندازی کرده است یک برنامه وب که تجربه Galaxy را در iPhone شبیه سازی می کند و به کاربران امکان می دهد تا در مورد ویژگی های آن اطلاعات بیشتری کسب کنند.

  گفته می شود که تلفن های هوشمند Galaxy S21 سامسونگ سه برابر بهتر از محصولات قبلی به فروش می رسند ، دلیل اصلی این ویژگی ارائه ویژگی های مشابه با قیمت پایین تر است که برای مصرف کنندگان خوشایندتر است. هنگامی که تلاش نمی کند بزرگترین طرفداران خود را به سمت گلکسی عجیب تاشو خود جلب کند یا آزمایش تحویل تلفن با هواپیمای بدون سرنشین را انجام دهد ، این شرکت همچنین تمام تلاش خود را می کند تا کاربران آیفون را متقاعد کند که باید به تلفن گلکسی روی بیاورند. همانطور که توسط MacRumors مشاهده شد ، سامسونگ یک وب سایت تعاملی ایجاد کرد که به کاربران آیفون "کمی طعم سامسونگ ، بدون تغییر تلفن ها" را ارائه می دهد. "این امکان" نمونه گیری از طرف دیگر "را از راحتی یک مرورگر تلفن همراه فراهم می کند. برنامه وب iTest ابتدا از کاربران می خواهد که آن را در صفحه اصلی آیفون ذخیره کنند.

  پس از ورود ، با راه اندازی آن ، صفحه اصلی گوشی هوشمند Galaxy شبیه سازی شده با تمام برنامه های از پیش نصب شده شما به نمایش در می آید. d به طور معمول در تلفن های Galaxy پیدا کنید. این تجربه یک طرح بازاریابی هوشمندانه طراحی شده است که با یک مدل واسط کاربری One پوشیده شده است. با باز کردن مواردی مانند برنامه دوربین ، ویدیویی با تأثیرگذار لوگان دودز در توصیف رابط و ویژگی های آن پخش می شود. با ضربه زدن روی فروشگاه Galaxy یا سایر برنامه ها ، پیش نمایش ویژگی های تلفن یا لوازم جانبی Galaxy نشان داده می شود.

  https://techbord.com Samsung سعی دارد با استفاده از برنامه وب درایو تست Galaxy ، کاربران آیفون را به پذیرنده های Android تبدیل کند

  هنگام بازی با شبیه سازی ، پیام ها کاربران را در تور ویژگی های Galaxy راهنمایی می کنند. در صورتی که کاربران فکر می کنند از یک سیستم عامل واقعی اندروید استفاده می کنند ، خیلی کمی شوخ طبع می شوند. یک مثال قابل توجه تلاش برای جستجوی عمیق در تنظیمات و استقبال از طرف پیام ، "ما تجربه منوی تنظیمات را ساده کردیم ، فقط برای اینکه توسعه دهنده ما بتواند یک استراحت ناهار داشته باشد."

  بازاریابی این کمپین کاربران آیفون نیوزلند را هدف قرار داده است ، اما هر کسی خوشحال است که آن را امتحان کند. اگرچه شک دارد که سامسونگ بسیاری از کاربران آیفون را ترغیب کند که به تلفن سامسونگ گلکسی روی بیاورند ، اما این یک تلاش هوشمندانه است و احتمالاً بلندپروازانه ترین شرکت در این زمینه است.

خبرهای دیگر از موبایل