خبر

 • تک بورد - سامسونگ در هنگام معامله با دستگاه کرک شده، Galaxy Watch 4 رایگان و تا 1200 دلار تخفیف برای Galaxy Z Fold 3 ارائه می‌کند.

  سامسونگ در هنگام معامله با دستگاه کرک شده، Galaxy Watch 4 رایگان و تا 1200 دلار تخفیف برای Galaxy Z Fold 3 ارائه می‌کند.


  9 روز و 16 ساعت قبل

  گلکسی زد فولد 4 تنها چند ماه دیگر باقی مانده است، به این معنی که سامسونگ در تلاش است تا قبل از اینکه جانشین آن به اینجا برسد، مردم را وسوسه کند تا باقیمانده سهام Z Fold 3 را خریداری کنند. این شرکت در صورت خرید و فروش دستگاه قدیمی خود، حتی دستگاهی که صفحه نمایش آن ترک خورده است، تا 1200 دلار تخفیف از تاشو فعلی به خریداران می دهد و برای شیرین کردن این معامله، یک ساعت هوشمند گلکسی واچ 4 را وارد می کن

  شرکت‌ها اغلب محصولات خود را قبل از رسیدن آخرین نسخه‌ها یک بار فروش نهایی می‌دهند، دقیقاً مانند کاری که AMD با بسته نرم افزاری Raise The Game خود انجام می‌دهد. به نظر می‌رسد که سامسونگ این اقدام را با گلکسی زد فولد 3 انجام می‌دهد.

  سامسونگ مدتی است که تخفیف‌هایی را روی گوشی تاشو ارائه می‌کند که هنوز از 1800 دلار شروع می‌شود، اما اخیراً قیمت آن را افزایش داده است. مبلغی که می توانید برای دستگاه قدیمی خود تا 1200 دلار دریافت کنید. این حداکثر قیمت معامله برای گوشی‌های Galaxy Z Fold 2 محفوظ است. Z Fold نسل قبلی حدود 700 تا 800 دلار به فروش می رسد، بنابراین معامله بسیار خوبی است.

  سامسونگ علاوه بر گوشی های خود، هنگام معامله در اپل، مبلغی را نیز برای Z Fold 3 ارائه می دهد. ، گوشی های گوگل، ال جی، موتورولا و وان پلاس. همچنین می‌توانید تبلت‌های سامسونگ، اپل، و مایکروسافت و همچنین ساعت‌های هوشمند سامسونگ و اپل را تحویل دهید.

  این قراردادهای مبادله‌ای معمولاً با این نکته همراه هستند که دستگاه نباید آسیبی به صفحه نمایش وارد کند، اما سامسونگ می‌گوید حتی زمانی که صفحه‌نمایش ترک خورده باشد، همچنان این اعتبار را ارائه می‌کند.

  اگر همه این موارد هنوز شما را متقاعد نکرده است، خرید Galaxy Z Fold 3 با مزایای یک گلکسی واچ رایگان نیز همراه است. 4، در ماه های مختلف موجود است دل‌ها، رنگ‌ها و انواع نوارها، اما نه اندازه‌ها (فقط 40 میلی‌متر).

  به‌نظر می‌رسد Galaxy Z Fold 4 در ماه آگوست معرفی شود و در همان ماه یا سپتامبر عرضه شود. انتظار می رود یکی از ارتقاءها، چین و چروک کمتر آشکار در وسط نمایشگر باشد.

  h/t: 9to5Google


  تگ ها:

  سامسونگ , هنگام , معامله , دستگاه , galaxy , watch , رایگان , 1200 , دلار , تخفیف , fold , ارائه , می‌کند.


  v 9
خبرهای دیگر از موبایل