خبر

 • تک بورد - سامسونگ در مورد شیشه دوربین عقب

  سامسونگ در مورد شیشه دوربین عقب "معیوب " در سری Galaxy S20 با دادخواست روبرو می شود
  4 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ هفته خوبی برای سامسونگ بوده است. این شرکت مسئولیت تولید یک تلفن هوشمند را بر عهده گرفت و "بزرگترین سازنده گوشی هوشمند جهان" را از اپل رقیب ربود. اما خبرهای بدی در قالب یک دادخواست وجود داشت که ادعا می کند از پوشش شیشه ای معیوب یا بی کیفیت برای ماژول دوربین سری Galaxy S20 استفاده کرده است.

  در آوریل سال گذشته ، گزارش هایی در مورد مالکان سامسونگ Galaxy S20 Ultra وجود داشت که کشف کردند شیشه دوربین عقب گوشی به طور تصادفی در حال خرد شدن است. همه اصرار داشتند که گوشی را رها نکرده اند و شیشه به خودی خود شکسته است.

  به نظر می رسد این مشکل سایر تلفن های سری Galaxy S20 را تحت تأثیر قرار داده است. XDA گزارش می دهد كه شركت حقوقی Hagens Berman در حال شروع یك اقدام طبقاتی علیه سامسونگ است و آن را به كلاهبرداری ، نقض ضمانت نامه و نقض چندین قانون حمایت از حقوق مصرف كننده متهم می كند.

  گزینه ای برای مصرف کنندگان ، با دوربین درجه "حرفه ای" ، با شارژ بیش از 1600 دلار برای هر دستگاه ، فقط برای اینکه آنها به طور ناگهانی جنبه اصلی عملکرد خود را از دست بدهند ، گزینه ای باشد. مصرف کنندگان به ویژه به یک دستگاه تلفن همراه قابل اعتماد احتیاج دارند ، با این وجود سامسونگ از ارائه قابلیت اطمینان قول داده شده به مشتریان خود امتناع کرده است "." استیو برمن ، وکیل دادگستری در جلسه کلاس گفت.

  https://techbord.com سامسونگ در مورد شیشه دوربین عقب

  با شکایت روبرو می شود زمان وقایع اصلی ، سامسونگ آنها را به عنوان آسیب های آرایشی طبقه بندی کرده است ، به این معنی که تحت ضمانت های استاندارد پوشش داده نمی شود. هر کسی که می خواهد شیشه را تعمیر کند مجبور شد 400 دلار یا 100 دلار در صورت ثبت نام در طرح مراقبت حق بیمه سامسونگ تحویل دهد.

  مشخص نیست که این موضوع چقدر گسترده است ، اما یک دادخواست مراقبت از سامسونگ با تأیید این مشکلات ، ادعا کرد که این امر ناشی از "فشار ناشی از تجمع فشار در زیر شیشه و عدم برخورد مشتری توسط آن با چیزی است" ، هرچند این شرکت همچنان از مالکان برای تعمیرات شارژ می کند .

  اگر تحت تأثیر این مشکل قرار گرفته اید ، می توانید با پر کردن این فرم به دادخواست بپیوندید.

خبرهای دیگر از موبایل