خبر

 • تک بورد - سامسونگ در تمدید علامت تجاری Galaxy Note ناکام ماند ، و بیشتر به نابودی سری اشاره کرد

  سامسونگ در تمدید علامت تجاری Galaxy Note ناکام ماند ، و بیشتر به نابودی سری اشاره کرد
  17 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ علائم زیادی وجود دارد که نشان می دهد سامسونگ قصد دارد سری گلکسی نوت را از بین ببرد ، و ما ممکن است به تازگی قوی ترین نشانه را دریافت کرده باشیم. به تازگی کشف شده است که غول کره ای علامت تجاری Galaxy Note را تمدید نکرده است ، و نشان می دهد که پایان این سری طولانی مدت چه می تواند باشد.

  GalaxyClub متوجه شد که سامسونگ اخیراً علائم تجاری بسیاری از تلفن های خود ، از جمله Galaxy S ، Galaxy Z ، Galaxy M و Galaxy A را تمدید کرده است ، اما یکی از غایبان قابل توجه Galaxy Note بود.

  ما از قبل می دانیم که امسال گلکسی نوت جدیدی عرضه نمی شود ، که احتمالاً Galaxy Note 21 بوده است. مدیر عامل سامسونگ Koh Dong-jin در ماه مارس به سهامداران گفت که می تواند برای انتشار دو پرچمدار در یک سال "بار " باشد ، و بحران تراشه احتمالاً در تصمیم گیری نقش داشته است.

  اشاره کرد علامت تجاری مفقود شده Note خط مرگ را تأیید نمی کند ، اما مطمئناً نشانه ای شوم برای دستگاهی است که به محبوبیت کلمه "phablet " کمک کرد. که سامسونگ S-Pen می آورد سازگاری ، متمایزترین ویژگی نوت ، با سایر دستگاهها. این امر با انتشار Galaxy S21 Ultra و Galaxy Z Fold3 تأیید شد ، اگرچه هیچ کدام دارای شکاف اختصاصی S-Pen نیستند. در آینده ، احتمالاً بعد از سال 2022 ، اما با تمرکز این شرکت بر روی دستگاه های تاشو ، بیشتر شبیه Galaxy Note 20/Note 20 Ultra برای همیشه به عنوان آخرین سری شناخته می شود.

  اعتبار تصویر: Framesira

خبرهای دیگر از موبایل