خبر

 • تک بورد - سامسونگ تأیید می کند که شارژرها و هدفون های دستگاه های آینده را به تدریج از بین می برد

  سامسونگ تأیید می کند که شارژرها و هدفون های دستگاه های آینده را به تدریج از بین می برد
  20 روز و 21 ساعت قبل

  سیب زمینی داغ: پس از تمسخر اپل برای حذف آجرهای شارژ از آیفون های خود ، سامسونگ با سری Galaxy S21 که اخیراً رونمایی شد ، همان حرکت را انجام داد - و پاکسازی در اینجا متوقف نمی شود. شرکت شماره یک تلفن های هوشمند جهان تأیید کرده است که دستگاه های آینده آن نیز بدون شارژر و هدفون به بازار عرضه می شوند.

  شایعاتی مبنی بر اینکه سامسونگ "یک اپل" انجام می دهد و شارژرهای تلفن های خود را خارج می کند ، ماه ها قبل از راه اندازی آیفون 12 و گلکسی S21 وجود دارد. پس از اعلام خبر قبلی ، یک پست تمسخرآمیز در فیس بوک حاکی از این بود که سامسونگ از این الگو پیروی نخواهد کرد.

  اکتبر گمانه زنی های بیشتری را در مورد اینکه سامسونگ شارژر و گوشی های همراه را از S21 رها می کند ، ایجاد کرد ، پست ضد اپل فیس بوک را در ماه دسامبر حذف کرد.

  مطمئناً هفته گذشته خط Galaxy S21 بدون شارژر و هدفون مشخص شد. در طول ارائه ، این شرکت اشاره کرد که سرنوشت مشابهی برای دستگاه های آینده آن نیز رقم خواهد خورد. اکنون ، یک پرسش و پاسخ (از طریق Phone Arena) توسط پاتریک چومت ، EVP و رئیس دفتر تجربه مشتری در سامسونگ ، آن را تأیید کرده است.

  "ما معتقدیم که حذف تدریجی شاخه های شارژر و گوشی ها از ما بسته بندی دستگاه درون جعبه ای می تواند به رفع مشکلات مصرف پایدار و از بین بردن فشاری که ممکن است مصرف کنندگان نسبت به دریافت مداوم لوازم جانبی شارژر غیر ضروری با تلفنهای جدید احساس کنند ، کمک کند. "

  دلایل سامسونگ برای افتادن شارژر همان مواردی است که اپل ، از جمله اینکه برای محیط زیست بهتر است و بیشتر افراد در حال حاضر شارژرهای سازگار با دستگاه های دیگر دارند. این شرکت اضافه می کند که از سال 2017 درگاه های شارژ نوع USB-C را اجرا می کند ، بنابراین شارژرهای قدیمی هنوز می توانند با جدیدترین تلفن های گلکسی ، تبلت ها و غیره سازگار باشند.

  خبر خوب این است که سامسونگ در حال پاک کردن لوازم جانبی "به تدریج" ، بنابراین انتظار نداشته باشید که همه دستگاه های جدید آن بدون آنها عرضه شود. اما تقریباً قطعی به نظر می رسد که گلکسی نوت 21 گل سرسبد دیگری بدون شارژر و گوشی خواهد بود.

خبرهای دیگر از موبایل