خبر

 • تک بورد - سامسونگ به شما اجازه می دهد تا به مدت 100 روز یک گلکسی تاشو را امتحان کنید

  سامسونگ به شما اجازه می دهد تا به مدت 100 روز یک گلکسی تاشو را امتحان کنید
  17 روز و 11 ساعت قبل

  اگر تا به حال به یک گوشی تاشو نگاه کرده اید و فکر کرده اید ، "خوب ، به نظر می رسد خیلی خوب است ، اما من نمی خواهم برای هزینه ای که دوست ندارم پول زیادی بپردازم" ، سامسونگ راه حل کامل را دارد. این شرکت اکنون قبل از تصمیم گیری در مورد نگه داشتن آن ، 100 روز به مردم فرصت داده تا یکی از تاشوهای جدید خود را امتحان کنند.

  در حالی که اکثر خرده فروشان و وب سایت سامسونگ به مشتریان دو هفته فرصت می دهند تا در صورت عدم رضایت از خرید دستگاه گلکسی ، دستگاه خود را پس دهند ، این شرکت برای $ 1،999 دلار Galaxy Z Fold 2 و 1099 $ Galaxy Z Flip 5G این مدت را به 100 روز افزایش می دهد. .

  این تبلیغات تا 1 آوریل ادامه دارد ، بنابراین تا زمانی که یکی از دستگاه ها را از Samsung.com قبل از آن تاریخ بخرید ، 14 هفته و دو روز فرصت دارید تا آن را به طور کامل برگردانید ، خیر -questions-درخواست بازپرداخت.

  Galaxy Z Fold 2 5G بهتر مورد بررسی قرار می گیرد و دارای میانگین امتیاز 8.8 کاربر آمازون است. دو گران قیمت بسیار خوبی برای یک گوشی است ، اما قابلیت تاشو پیشرفت های زیادی نسبت به گوشی قبلی خود دارد ، از جمله لولای محکم تر و کاربردی تر.

  Galaxy Z Flip 5G ، که مانند یک تلفن تلنگر سنتی باز می شود از یک کتاب ، ارزان تر است (1،199 دلار) ، اگرچه بررسی ها با Z Fold 2 5G کاملاً همسان نیست.

  علاوه بر دوره بازگشت طولانی ، خریداران 550 دلار دلار "افزایش" داد و ستد دارند - اعتبار دستگاه های واجد شرایط و تخفیف فوری 200 دلار برای لوازم جانبی.

  دستگاه های تاشو از زمان فاجعه ای که نسخه اصلی Galaxy Fold بود ، بهبود یافته اند ، اما هنوز هم در حال یافتن جایگاهی در بازار هستند. قیمت های بالا کمکی نمی کند - Mate X2 Huawei 2800 دلار هزینه دارد - بنابراین تبلیغات سامسونگ یک روش بدون خطر قبل از ارتکاب را ارائه می دهد.

  این هفته همچنین سامسونگ متعهد به ارائه حداقل 4 سال به روزرسانی های امنیتی برای دستگاه های جدید Galaxy.

  اعتبار تصویر: Jack Skeens

خبرهای دیگر از موبایل