خبر

 • تک بورد - سامسونگ با iFixit همکاری می‌کند تا برنامه خود تعمیری دستگاه‌های Galaxy را راه‌اندازی کند

  سامسونگ با iFixit همکاری می‌کند تا برنامه خود تعمیری دستگاه‌های Galaxy را راه‌اندازی کند


  11 روز و 17 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ سامسونگ اکنون به دارندگان منتخب دستگاه‌های گلکسی اجازه می‌دهد تا از طریق همکاری با متخصص تعمیر iFixit، دستگاه‌های خود را تعمیر کنند. برنامه جدید خود تعمیری به افراد DIYers اجازه می‌دهد تا قطعات تعمیری واقعی و ابزارهای با کاربرد آسان را از iFixit، فروشگاه‌های فروشگاه و خدمات سامسونگ و در Samsung 837، فروشگاه پرچم‌دار این شرکت در شهر نیویورک خریداری کنند.

  این برنامه شامل محصولات خانواده Galaxy S20 و S21 و همچنین Galaxy Tab S7+ است. این کاربران می توانند صفحه نمایش گوشی، شیشه پشتی و پورت شارژ خود را تعویض کنند. پرچمداران جدیدتر مانند Galaxy S22 و سری گوشی های تاشو سامسونگ شامل نمی شوند.

  کیت های نمایشگر جدید با برچسب بازگشتی ارائه می شوند تا قطعات دور ریخته شده را بدون هیچ هزینه ای برای بازیافت به سامسونگ ارسال کنند تا بازیافت شوند. مصرف کننده.

  کاربران همچنین به کتابخانه گسترده راهنمای تعمیر آنلاین iFixit که دستورالعمل های گام به گام تصویری و نوشتاری را ارائه می دهد، دسترسی رایگان خواهند داشت. اگر به سوالی برخورد کردید، کافی است به انجمن انجمن iFixit بروید تا کمک بخواهید.

  https://techbord.com <b>سامسونگ</b> با <b>iFixit</b> <b>برنامه</b> خود <b>تعمیری</b> دستگاه‌های <b>Galaxy</b> را <b>راه‌اندازی</b> می‌کند

  " مارک ویلیامز، معاون مراقبت از مشتری در Samsung Electronics America، گفت: "Samsung Self-Repair راه دیگری برای مشتریان است که عمر دستگاه های خود را قبل از بازیافت طولانی تر کنند."

  iFixit سرمایه گذاری زیادی روی آن انجام داده است بخش تعمیرات DIY اخیرا اواخر سال گذشته، iFixit با مایکروسافت همکاری کرد تا تعمیر دستگاه‌های سرفیس را برای مشتریان آسان‌تر کند و در ماه آوریل، Google برای ارائه قطعات تعمیر واقعی برای تلفن‌های پیکسل خود ثبت نام کرد. iFixit همچنین قطعات جایگزین Steam Deck شامل باتری‌ها، فن‌ها، چوب‌های شست و نمایشگرهای جایگزین را به فروش می‌رساند.

  کسانی که ترجیح می‌دهند شخص دیگری این کار کثیف را انجام دهد، می‌توانند دستگاه‌های خود را به بیش از 2000 مرکز تعمیر در سراسر کشور ببرند. کار معمولی دو ساعت یا کمتر طول می کشد. سامسونگ همچنین دارای بیش از 550 ون "We Come To You" است که خدمات حضوری را در 30 تا 60 دقیقه رانندگی ارائه می دهند. اگر بخواهید دستگاه خود را مستقیماً برای تعمیر به سامسونگ بفرستید، حتی یک گزینه خدمات پستی نیز وجود دارد.

  سامی در حال آزمایش بیشتر با ویژگی جدیدی به نام "حالت تعمیر" است که از داده های حساس محافظت می کند. از تکنسین های فضول تعمیر. با توجه به اینکه این ویژگی چقدر می‌تواند مفید باشد، ما یک نفر هستیم اما متعجبیم که قبلاً در سطح سیستم‌عامل ساخته نشده است.


  تگ ها:

  سامسونگ , ifixit , همکاری , می‌کند , برنامه , تعمیری , دستگاه‌ , galaxy , راه‌اندازی


  v 18
خبرهای دیگر از موبایل