خبر

 • تک بورد - سامسونگ اکنون در حال پذیرش رزرو برای پیش خرید یک گوشی هوشمند اعلام نشده است

  سامسونگ اکنون در حال پذیرش رزرو برای پیش خرید یک گوشی هوشمند اعلام نشده است
  10 روز و 15 ساعت قبل

  نظر ویراستار: سامسونگ اکنون در حال پذیرش رزرو برای پیش خرید گوشی هوشمند بعدی خود است و این گمانه زنی را مطرح می کند که غول فناوری کره جنوبی می تواند زودتر از دیرتر از Galaxy S21 رونمایی کند بدون نیاز به هزینه و 60 دلار رایگان برای گرفتن ، ممکن است ایده خوبی نباشد اگر اکنون به پرچمدار بعدی سامسونگ علاقه دارید ، مکان خود را رزرو کنید.

  علاقمندان می توانند اطلاعات خود را در وب سایت سامسونگ برای دستگاه بعدی Galaxy ارسال کنند و 50 دلار برای خرید لوازم جانبی کسب کنند. همچنین برای استفاده در برنامه فروشگاه سامسونگ 10 دلار اعتبار در نظر گرفته شده است. کاربران می توانند حامل مورد نظر خود را در طی مراحل انتخاب کنند و حتی ارزش تجاری دستگاه فعلی خود را بررسی کنند.

  ثبت نام در اسلات پیش سفارش هزینه ای ندارد. حتی اگر کاملاً به یک دستگاه Galaxy جدید متعهد نباشید ، احتمالاً ضرر چندانی در ادامه کار و ثبت نام برای قفل کردن موارد رایگان وجود ندارد.

   https://techbord.com سامسونگ اکنون در حال پذیرش رزرو برای پیش خرید یک تلفن هوشمند اعلام نشده است

  سامسونگ به طور سنتی از دستگاه های جدید Galaxy S خود در ماه فوریه ، در حین یا درست پیش از کنگره جهانی موبایل بارسلونا. با توجه به GSMA که MWC21 بارسلونا را به دلیل همه گیری در حال انجام به عقب رانده است ، سامسونگ به احتمال زیاد نمی خواهد آنقدر صبر کند و می تواند رونمایی را همزمان با CES 2021 منتقل کند.

  انجمن فناوری مصرف کننده (CTA) در اوایل سال جاری فاش کرد که CES 2021 یک تجربه کاملاً دیجیتالی برای 11 ژانویه - 14 ژانویه 2021 خواهد بود. رونمایی کاملا دیجیتالی.

  تصویر با مجوز از زانا لطیف

خبرهای دیگر از موبایل