خبر

 • تک بورد - سامسونگ اواخر امسال تبلیغات برخی از برنامه های تلفن همراه هوشمند را حذف می کند

  سامسونگ اواخر امسال تبلیغات برخی از برنامه های تلفن همراه هوشمند را حذف می کند
  5 روز و 1 ساعت قبل

  چرا مهم است: سامسونگ تبلیغات ناخوشایند را که در برخی از برنامه های پیش فرض که در تلفن های هوشمند گلکسی آن عرضه می شوند ، حذف می کند. میزان کامل تغییرات هنوز مشخص نیست ، اما به نظر می رسد گامی در جهت درست است که به تمیز کردن UI تلفن همراه شرکت کمک می کند.

  Yonhap News اولین کسی بود که در این مورد گزارش داد ، که از آن زمان توسط سامسونگ تأیید شده است. به گفته نشریه ، TM Roh ، رئیس گوشی های هوشمند سامسونگ ، این را در یک جلسه داخلی داخلی سالن شهر اعلام کرد. Roh در اوایل سال 2020 جانشین DJ Koh به عنوان مدیر موبایل سامسونگ شد. و تم سامسونگ. این تغییرات اکنون در حال کدگذاری هستند و در اواخر امسال آماده اجرا خواهند بود. "ما به بازخورد کاربران خود اهمیت می دهیم و به تعهد خود برای ارائه بهترین تجربه ممکن از محصولات و خدمات Galaxy خود ادامه می دهیم."

  https://techbord.com سامسونگ اواخر امسال تبلیغات برخی از برنامه های تلفن هوشمند را حذف می کند

  اخیراً سامسونگ به دلیل درج تبلیغات در برنامه های پیش فرض خود مورد انتقاد قرار گرفته است. در بررسی The Verge در مورد Galaxy S21 Ultra ، نشریه سامسونگ را به دلیل استفاده از "نوع تبلیغات ... معمولاً در انتهای یک وب سایت تند و پر بار" مورد انتقاد قرار داد.

  جالب است بدانید که سه برنامه اینکه سامسونگ با نام ذکر شده لیست کاملی از برنامه های سهام را که از تبلیغات مزاحم استفاده می کنند ، نشان نمی دهد. همانطور که 9to5Google برجسته می کند ، Samsung Health یکی دیگر از نمونه های بارز آن است.

  مشخص نیست که آیا سامسونگ تبلیغات خود را از همه برنامه های سهام خود حذف می کند یا فقط سه برنامه ای را که به طور خاص اعلام کرده است حذف می کند. همچنین تاریخ مشخصی برای شروع تغییرات در کاربران نهایی نداریم.

  گردآوری آگهی با احترام 9to5Google

خبرهای دیگر از موبایل