خبر

 • تک بورد - سامسونگ امسال گلکسی نوت 21 را رد می کند ، می تواند با مدل جدید در سال 2022 بازگردد

  سامسونگ امسال گلکسی نوت 21 را رد می کند ، می تواند با مدل جدید در سال 2022 بازگردد
  7 روز و 5 ساعت قبل

  در جلسه سالانه سهامداران ، مدیر عامل شرکت سامسونگ و رئیس تلفن همراه ، کوه دونگ جین ، با اشاره به "عدم تعادل جدی" در عرضه و تقاضای تراشه ، کمبود نیمه هادی در حال انجام را برجسته کرد. با گسترش این بحران به صنعت موبایل ، سامسونگ به سختی می تواند گلکسی نوت بعدی را در نیمه دوم سال جاری عرضه کند ، کاری که تقریباً یک دهه است با تمام شعله های اسلحه انجام می شود.

  شایعات حاکی از آن بود که گلکسی نوت 20 آخرین گوشی در سری نوت است که بر اساس گزارشات سامسونگ به طور کامل برای قطع نام تجاری است. در حالی که برخی از تحلیلگران معتقد بودند این شرکت ممکن است سری پرچمداران خود را با یک مدل نسخه فن ببیند ، Yonhap News کره با استناد به یک مقام ناشناس سامسونگ ادعا کرد که یادداشت بعدی واقعاً برای سال 2021 در دست ساخت است.

  به نظر می رسید سرنوشت Note بر اساس تلاش سامسونگ برای ساده سازی پیشنهادات گران قیمت خود در تعادل است ، اکنون به نظر می رسد که کمبود تراشه در حال اجرا نیز بازی کرده است ، به طور ناخواسته برنامه های سامسونگ برای سری Note و آوردن خبرهای خوب و بد برای طرفداران.

  https://techbord.com سامسونگ در حال جست و جو است Galaxy Note 21 امسال ، می تواند با مدل جدیدی در سال 2022 بازگردد

  خبر بد این نیست که Galaxy Note جدیدی برای سال 2021 وجود دارد ، زیرا مدیر سامسونگ Koh Dong-jin به سهامداران گفت که می تواند یک بلومبرگ گزارش داد: "بار" برای انتشار دو پرچمدار در سال. تامین کننده اصلی این شرکت ، کوالکام ، همچنین در تهیه تراشه برای شرکای خود تلاش کرده است و سامسونگ می داند طرفداران گلکسی نوت هنگام انتخاب گزینه Snapdragon تلفن و سامسونگ ، طرفداران گلکسی نوت آن را انتخاب می کنند. نسخه Exynos -house.

  در مورد خبر خوب ، هم اکنون خط Galaxy Note اینجاست که می ماند. کوه دونگ-جین در ادامه خاطرنشان کرد: سامسونگ به دنبال انتشار مدل جدیدی از Note در سال 2022 است ، اگرچه ممکن است پنجره راه اندازی معمول تلفن تغییر کند. با توجه به اینکه کوالکام انتظار دارد بحران تراشه ها تا پایان امسال بهتر شود ، انتظار برای یادداشت بعدی شاید ارزش انتظار را داشته باشد.

خبرهای دیگر از موبایل