خبر

 • تک بورد - رندرهای Pixel 6 نشان می دهد که یک طراحی بزرگ برای گوشی پرچمدار آینده Google انجام می شود

  رندرهای Pixel 6 نشان می دهد که یک طراحی بزرگ برای گوشی پرچمدار آینده Google انجام می شود
  8 روز و 14 ساعت قبل

  شایعات: جاه طلبی های تلفن گوگل این بار بسیار جدی به نظر می رسد. ما در مورد جدیدترین شرکت SoC سفارشی داخلی شرکت Pixel در سال جاری شنیده ایم و اگر این رندرها دقیق باشند ، Google همچنین می تواند زبان طراحی امن و محدود را که از آنجایی که این مارک تجاری نمادین Nexus را کنار گذاشت ، مشخصه بارز این مجموعه بوده است.

  Google Nexus 6P را به خاطر می آورید؟ تلفن ساخته شده هواوی در پشت دارای یک میله شیشه ای مشکی افقی بود که در آن دوربین ، NFC و آنتن های مختلف قرار دارد. به نظر می رسد که این طراحی جسورانه الهام بخش Pixel 6 آینده گوگل باشد که انتظار می رود این پاییز منتشر شود.

  ارائه غیررسمی از Jon Prosser منتشر شده است و گفته می شود براساس زندگی واقعی است تصاویر تلفن. جالب اینجاست که گوگل نیز در حال بازگشت به صف معمول و اندازه XL برای پرچمدار اندرویدی خود است. این شرکت سال گذشته از Pixel 5 استفاده نکرد و این بار احتمالاً تلفن بزرگتر به جای XL از مانیتور آیفون مانند "Pro" برخوردار خواهد شد.

  https://techbord.com رندرهای Pixel 6 نشان می دهد که یک طراحی مجدد عمده برای گوشی پرچمدار آینده Google

  وجود دارد از سخت افزارهای آینده Google ، از جمله Pixel Watch ، در رویداد I / O مجازی شرکت فردا

  بر اساس این ارائه ها ، به نظر می رسد Pixel 6 "Pro " اضافه خواهد شد لنز سوم برای تنظیم دوربین عکاسی دوربین دوگانه تلفن معمولی. نرم افزار تصویربرداری Google قبلاً دوربین Pixel را حتی با تنظیمات سنسورهای تک لنز / قدیمی روی تریبون قرار داده است. بسته سخت افزاری / نرم افزاری امسال ممکن است آن را از جدیدترین رقبای کهکشانی ، آیفون و هواوی جلو بکشد.

  تقریباً در تمام طراحی های تلفن بدون حاشیه ، فضای محدودی برای تغییر وجود دارد جلو این ارائه ها نشان می دهد گوگل علاوه بر جابجایی دوربین سوراخ سوراخ از سمت چپ (در Pixel 5) به مرکز ، می تواند اسکنر اثر انگشت در نمایشگر Pixel 6 را انتخاب کند.

  به نظر می رسد با یک SoC سفارشی برای اولین بار در Pixel 6 که در آینده عرضه می شود ، گوگل به همان اندازه متعهد است که تلفن پرچمدار خود را در خارج از کشور جالب سازد.

خبرهای دیگر از موبایل