خبر

 • تک بورد - رندرهای وان پلاس 9 پرو دارای یک برجستگی دوربین عقب مانند Galaxy Note 20 ، صفحه نمایش 6.7 اینچی منحنی است

  رندرهای وان پلاس 9 پرو دارای یک برجستگی دوربین عقب مانند Galaxy Note 20 ، صفحه نمایش 6.7 اینچی منحنی است
  22 روز و 15 ساعت قبل

  شایعه سازی: نشتی در اطراف پرچمدار آینده 9 وان پلاس شروع به ظهور کرده و مانند سامسونگ ، گفته می شود که این شرکت قصد دارد دستگاه را یک ماه زودتر از حد معمول راه اندازی کند. طراحی این گوشی ، طبق رندرها ، به نظر می رسد به شدت از رقیب کره ای آن الهام گرفته باشد ، با یک صفحه نمایش منحنی مانند S20 در جلو و برجستگی دوربین عقب که یادآور گلکسی نوت 20 است.

  تقریباً یک ماه پس از افشای جزئیات مربوط به Samsung Galaxy S21 آینده ، استیو همرستوففر (معروف به Onleaks) رندرهای OnePlus 9 Pro را در Voice ارسال کرده است ، که نشان می دهد سازنده تلفن چینی به طور فزاینده ای از سامسونگ پیروی می کند ، هم از نظر نرم افزاری و هم از نظر سخت افزاری.

  با ویندوز 11 مبتنی بر Android OxygenOS 11 که در حال حاضر در دسترس است ، OnePlus از نظر طراحی بصری ، و اگر از ارائه 9 Pro آینده به هر ترتیب ممکن است انجام شود ، به نظر می رسد پرچمدار بعدی OnePlus فرزند عشق سری های فعلی Galaxy S20 و Note 20 خواهد بود.

   https://techbord.com ارائه های OnePlus 9 Pro از دوربین پشتی Galaxy Note 20 ، صفحه نمایش خمیده 6.7 اینچی

  گزارش می شود که دارای 6.7 است وان پلاس ، دارای صفحه منحنی QHD 120 هرتز است ، به نظر می رسد که وان پلاس این گوشی را بین Galaxy S21 6.2 اینچی 120 هرتز سامسونگ و نوع Ultra منحنی 6.8 اینچی 144 هرتز قرار داده است. اگرچه در این مرحله نمونه اولیه است ، اما این طراحی همچنین تصمیم این شرکت را نشان می دهد که یک دوربین سوراخ دار بر روی پرچمدار خود بچسباند (به جای یک واحد در نمایش فانتزی تر) و یک آرایه دوربین چهارگانه در محفظه مستطیل شکل در قسمت عقب ، که به نظر می رسد تنها تغییر اساسی در طراحی قبلی نسبت به مدل قبلی خود است.

  همچنین هنوز چیزی در مورد داخلی وجود ندارد اما احتمالاً در میان اولین محصولات تلفن های اندرویدی 2021 به از 875 SoC اسنپدراگون ، در کنار به روزرسانی های سخت افزاری معمول و افزایش قیمت مورد انتظار ، استفاده کنید. گزارش شده است که مانند سامسونگ ، OnePlus پنجره پرچمدار خود را به بازار عرضه می کند و به نظر می رسد 9 Pro را یک ماه زودتر در مارس 202 منتشر کند.

خبرهای دیگر از موبایل