خبر

 • تک بورد - رندرهای رسمی Samsung Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4 قبل از رونمایی به بیرون درز کرد

  رندرهای رسمی Samsung Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4 قبل از رونمایی به بیرون درز کرد


  15 روز و 13 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن باشیم: کمتر از دو هفته تا رونمایی سامسونگ از گوشی‌های تاشو بعدی خود - Z Fold 4 و Z Flip 4 - فاصله داریم، اما به نظر می‌رسد رندرهای رسمی این دستگاه‌ها قبلاً فاش شده است. همانطور که قبلاً شایعه شده بود، به نظر نمی‌رسد که طراحی گوشی‌ها تغییر چندانی کرده باشد، اگر چه اصلاً، اگرچه بزرگترین تفاوت‌ها ممکن است در تصاویر مشخص نباشد.

  اون بلاس، افشاگر پرکار، تصاویر ظاهرا رسمی را در 91Mobiles منتشر کرد که برخی از گزینه‌های رنگی مختلف گوشی‌ها را از زوایای مختلف نشان می‌دهد.

  Z Fold 4 در یک گزینه بژ به طرز شگفت انگیزی زیبا با لولا و تزئینات طلایی نشان داده شده است. همچنین رنگ مشکی همیشه محبوب، که سامسونگ معمولاً آن را مشکی فانتوم می‌نامد، و رنگ خاکستری/سبز - احتمالاً همان سبز فانتوم Z Fold 3 است. اگرچه هیچ نشانی از قرمز بورگوندی گزارش‌شده وجود ندارد.

  https://techbord.com رندرهای <b>رسمی</b> سامسونگ گلکسی Z <b>Fold</b> 4 و Z <b>Flip</b> 4 قبل از افشای اطلاعات لو رفت

  طراحی واقعی گوشی نسبت به Z Fold 3 بدون تغییر به نظر می رسد. با نگاه کردن به این عکس‌ها به سختی می‌توانید این دو را از هم تشخیص دهید. انتظار می‌رود مهم‌ترین تغییر بصری، چین و چروک صفحه‌نمایش باشد که گفته می‌شود به لطف لولای بازطراحی شده، بسیار کمتر از مدل قبلی خود محسوس است. ما همچنین شنیده‌ایم که نسبت‌های صفحه نمایش بیرونی و داخلی کمی تغییر کرده‌اند، از 24.5:9 به 23:9 (خارجی) و از 11.2:10 به 12:10 (داخلی).


  تگ ها:

  رندر , رسمی , samsung , galaxy , fold , flip , رونمایی , بیرون


  v 10
خبرهای دیگر از موبایل