خبر

 • تک بورد - ردیاب 30 دلاری Galaxy SmartTag سامسونگ مانند Tile کار می کند اما فقط در تلفن های Galaxy وجود دارد

  ردیاب 30 دلاری Galaxy SmartTag سامسونگ مانند Tile کار می کند اما فقط در تلفن های Galaxy وجود دارد
  29 روز و 12 ساعت قبل

  سامسونگ دارای دو دستگاه ردیابی است که در سال 2021 عرضه می شود. Galaxy SmartTag یک دستگاه BLE است که در 29 ژانویه با قیمت 29.99 دلار راه اندازی می شود. Galaxy SmartTag + پشتیبانی Ultra-Wideband را با پشتیبانی 39.99 دلار در اواخر سال جاری اضافه می کند. نکته مهم این است که SmartTags فقط با دستگاه های Samsung Galaxy کار می کنند.

  سامسونگ روز پنجشنبه کلاه خود را به حلقه انداخت تا Tile را با راه حل ردیابی اشیا، خود ، Galaxy SmartTag ، به چالش بکشد. این fob به راحتی به مجموعه ای از کلیدها متصل می شود یا در جیب کوله پشتی دور می شود تا به کاربران کمک کند در صورت از دست دادن وسایل خود ، وسایل خود را در آن بیابند.

  Galaxy SmartTags در تاریخ 29 ژانویه در کنار تلفن های پرچمدار Galaxy S21 راه اندازی می شود. پیش سفارشات امروز آغاز شد. سامسونگ به هر کسی که هر مدل گلکسی S21 را سفارش دهد تا 28 ژانویه یک SmartTag هدیه می دهد. به طور جداگانه ردیاب ها هر کدام 30 دلار به فروش می رسانند.

  تا آنجا که در زمینه نوآوری ها وجود دارد ، Galaxy SmarTags تفاوت چندانی با کاشی ندارند ' ردیاب ها برای جفت شدن با تلفن شما از بلوتوث کم انرژی (BLE) استفاده می کند. برنامه SmartThings سامسونگ به کاربران این امکان را می دهد تا آخرین مکان شناخته شده هراس خود را مشاهده کنند. با نزدیک شدن آنها ، یک اندازه گیری قدرت سیگنال BLE را برای محدود کردن جستجو نشان می دهد. اگر همه راه های دیگر به نتیجه نرسد ، کاربران می توانند به Galaxy SmartTag فرمان دهند تا به طور صوتی پینگ انجام دهد.

  تفاوت هایی با کاشی و سایر ردیاب ها دارد. برای اولین بار ، به نظر می رسد سامسونگ فقط یک طراحی دارد. به نظر می رسد کمی شبیه یک کاشی سیاه چاق است که در یک گوشه آن سوراخ می شود و می توانید یک کلید را به آن متصل کنید. برعکس ، Tile دارای ردیاب هایی در اندازه ها ، رنگ های مختلف و دارای یا بدون سوراخ است.

  https://techbord.com ردیاب 30 دلاری Galaxy SmartTag سامسونگ مانند Tile کار می کند اما فقط با تلفن های Galaxy

  تفاوت دیگر و مسلماً تفاوت قابل توجه تر این است که برچسب های Galaxy Smart فقط با تلفن های Galaxy Samsung کار می کنند . برنامه SmartThings با هر تلفن Android اجرا می شود ، اما SmartTag شما را در دستگاه های غیر سامسونگ تشخیص نمی دهد. از این نظر ، سخت است که Galaxy SmartTags یک رقیب مستقیم برای Tile باشد که یک پلتفرم بزرگ است.

  ردیاب ها در طول سال ها تکامل یافته اند و Tiles نسل بعدی و AirTag های آینده اپل به ردیابی Ultra-Wideband (UWB) بروید. مزیت UWB این است که یک ردیاب می تواند از سیگنال های دیگر دستگاه های UWB در اطراف خود استفاده کند تا موقعیت آن را دقیق تر کاهش دهد. سامسونگ می گوید SmartTag آن از UWB پشتیبانی نمی کند. با این حال ، ذکر شد که نسخه دیگری (SmartTag +) را در اواخر امسال با قیمت 40 دلار عرضه خواهد کرد.

خبرهای دیگر از موبایل