خبر

 • تک بورد - دو نشت جدید Google Pixel 6 تنها چند روز قبل از راه اندازی پوشش می دهد

  دو نشت جدید Google Pixel 6 تنها چند روز قبل از راه اندازی پوشش می دهد
  11 روز و 23 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: ما در حال نزدیک شدن به رویداد معرفی نسل بعدی تلفن های Pixel گوگل هستیم که برای سه شنبه 19 اکتبر برنامه ریزی شده است ، اما به نظر می رسد اطلاعات موجود در تلفن برای بیرون آمدن بی حوصله است. یک صفحه محصول برای Pixel 6 و Pixel 6 Pro و همچنین یک ویدیوی مونتاژ برای Pro ظاهر شد ، اگرچه کمی عجیب به نظر می رسد.

  اولین مورد از دو نشت پیکسل ، یک لیست تبلیغاتی توسط خرده فروش بریتانیایی Carphone Warehouse است. این قطعاً حرفه ای تر از دو نشت است ، اگرچه موارد زیادی وجود ندارد که قبلاً مشاهده یا تأیید نشده باشد - همان عکسهای تبلیغاتی توسط ایوان بلاس چند روز قبل نشان داده شده است.

  مهمترین نکته این است که گوگل متعهد به پشتیبانی پنج ساله از به روزرسانی برای گوشی های آینده است ، در حالی که از نظر سخت افزاری ، Tensor SoC به عنوان "تا 80٪ عملکرد سریعتر" ارائه می شود.

  جالب اینجاست که در حالی که ادعاهای فهرست شده در مورد بهبود امنیت تراشه Titan M2 در مقایسه با تلفن های قدیمی پیکسل عنوان شده است ، این مورد در مورد ادعاهای عملکرد صادق نیست ، بنابراین مشخص نیست که مبنای اصلی آن چیست این 80 درصد سود است.

  (برای زمانی که این موارد ناگزیر از بین می روند) pic.twitter.com/EhETg34Pcn

  - E (evleaks) 9 اکتبر 2021

  50 مگاپیکسل اصلی دوربین یکی دیگر از جذابیت های اصلی هر دو Pixel 6 و 6 Pro است ، در مقایسه با دوربین های 12.2 مگاپیکسلی که گوگل از زمان پیکسل اصلی از آن استفاده می کند ، تعداد پیکسل ها بسیار مهم است. نیم دهه پیش همچنین در مورد مدل های جدید باید به برق توجه کرد ، زیرا "صرفه جویی در مصرف باتری شدید " در صورت روشن شدن حداکثر 48 ساعت طول عمر و شارژ 30 واتی در Pixel 6 Pro را ارائه می دهد. مسلماً این سرعت در مقایسه با سایر گوشی های پرچمدار قابل توجه نیست ، اما 50 درصد شارژ ظرف 30 دقیقه برای اکثر آنها کافی است.

   https://techbord.com دو مورد نشت جدید Google Pixel 6 باعث شکستن پوشش می شود ، فقط چند روز قبل از راه اندازی

  ویدئوی مونتاژ لو رفته نیز به اندازه آن اشاره می کند باتری را از طریق داخلی Pro می گذراند. این مقدار قابل توجه 5،003 میلی آمپر ساعت است و در نتیجه بخش بزرگی از فضای داخلی گوشی را اشغال می کند.

  همچنین یک محافظ مسی قابل توجه بین صفحه نمایش و اجزای زیر آن وجود دارد. ، باتری فوق و SoC. ارائه قطعاً آماتور ویدئو بسیار عجیب به نظر می رسد ، اما تعداد زیادی از قسمت ها و نکات خاصی وجود دارد که به اندازه کافی مشروع به نظر می رسند. اگر چیز دیگری نباشد ، حداقل باید کار همه افراد iFixit را بسیار آسان کند.

خبرهای دیگر از موبایل