techbord.com دوربین های زیر نمایشگر شیائومی سال آینده به تلفن های هوشمند می آیند

چرا مهم است: شیائومی قرار است سال آینده فناوری دوربین زیر نمایشگر را به گوشی های هوشمند خود بیاورد. اگرچه این فناوری در واقع نسل سوم دوربین زیر نمایشگر شیائومی است ، اما مدل های نسل اول و دوم هرگز به گوشی های تولید انبوه راه پیدا نکردند. پس از سال ها تلفن های هوشمند دارای بریدگی های ناخوشایند یا سوراخ های بریده شده ، گوشی های واقعی بدون حاشیه بیش از هر زمان دیگری نزدیک هستند.

از زمان عرضه آیفون X در سال 2017 ، بسیاری از تلفن های هوشمند از یک دوربین "notch" یا سوراخ دوربین برای قرار دادن دوربین های جلوی گوشی در حالی که یک صفحه نمایش لبه به لبه ارائه می دهند ، استفاده کرده اند. با این وجود مشکل این است که هر دوی این راه حل ها باعث شده گوشی سازان از ارائه یک تلفن هوشمند واقعی بدون حاشیه جلوگیری کنند. یعنی تاکنون.

فناوری زیر نمایشگر شیائومی قول می دهد که این کار را انجام دهد ، دوربینی که در زیر نمایشگر گوشی پنهان باشد. این شرکت با اجازه دادن به دوربین ها برای مشاهده از طریق پیکسل های فرعی در صفحه گوشی هوشمند ، بیشتر این کار را از دید دوربین انجام می دهد. این بدان معنی است که دوربین جلوی آن می تواند "کاملاً مبدل" در نمایشگر گوشی باشد و نتیجه آن بسیار زیباتر است. و دقت رنگ ”در بقیه قسمت های نمایشگر. اما یک شانس احتمالی وجود دارد - شیائومی همچنین اشاره ای به اینکه دوربین های زیر نمایشگر آن از OLED یا LED پشتیبانی می کنند و همچنین در مورد وضوح چیزی ذکر نمی کنند. همانطور که The Verge اشاره کرد ، به نظر نمی رسد که دوربین مخفی کاملاً پنهان باشد. سایه کوچکی قابل مشاهده است ، که موقعیت دوربین را دور می کند.

https://techbord.com Xiaomi دوربین های زیر نمایشگر سال آینده به تلفن های هوشمند می آیند

شاید Xiaomi اولین نفری نباشد که وارد بازار می شود. ZTE قرار است در اول سپتامبر گوشی مشابهی را به بازار عرضه کند ، اما باید دید که آیا این دستگاه در خارج از چین راه اندازی می شود.

دوربین های زیر نمایشگر شیائومی سال آینده به تلفن های هوشمند می آیند
mobile/دوربین-های-زیر-نمایشگر-شیائومی-سال-آینده-به-تلفن-های.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com با ورود بیشتر Mac های مجهز به سیلیکون اپل ، iMac Pro متوقف می شود
techbord.com اگر مشکلی در اتصال USB ندارید ، AMD می گوید توصیه های Reddit را دنبال کنید
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.