خبر

 • تک بورد -

  "حالت ناپدید شدن" پیام رسان فیس بوک می تواند پیام های شما را به طور خودکار پاک کند
  چند ثانیه قبل

  حریم خصوصی: هفته گذشته ، سرویس پیام WhatsApp متعلق به فیس بوک یک ویژگی پیام در حال ناپدید شدن را دریافت کرد که پس از گذشت 7 روز (در صورت انتخاب کاربران) به طور خودکار مکالمات را حذف می کند. اکنون ، دو برنامه دیگر از غول رسانه های اجتماعی ، مسنجر و اینستاگرام ، هر دو قرار است عملکرد مشابهی را از طریق "حالت ناپدید شدن " دریافت کنند.

  این ویژگی امروز در همه دستگاه های پشتیبانی شده و کشورها در Messenger ارسال می شود ، اما انتشار اینستاگرام آن هنوز مدتی طول می کشد. صرف نظر از این ، نحوه کار آن در اینجا است: وقتی حالت Vanish در یک مکالمه گروهی یا یک به یک فعال شود (برای روشن کردن صفحه خود را به سمت بالا بکشید) ، این ویژگی به طور خودکار متن ، عکس ، برچسب ، احساسات را پاک می کند ، و سایر اشکال رسانه. در عوض ، پیام ها فقط زمانی خود را پاک می کنند که شریک مکالمه (یا شرکای شما) آنها را دیده باشد و شما چت را بسته اید.

  https://techbord.com Facebook Messenger \'s \\' Vanish Mode \ \'می تواند پیام های شما را به طور خودکار پاک کند \

  اگر چت را باز نگه دارید ، پیام ها باقی می مانند. برای خاموش کردن ویژگی ، فقط کافیست دکمه "خاموش کردن حالت ناپدید شدن" را فشار دهید که در بالای پنجره مسنجر شما ظاهر می شود.

  با این حال ، نمی توانید سایر کاربران را مجبور به ورود به Vanish کنید حالت با شما هنگامی که شما یا شخص دیگری آن را فعال کنید ، همه باید برای روشن شدن حالت انتخاب کنند. اگر یکی از کاربران انصراف دهد ، نمی توانید از این ویژگی در آن گپ استفاده کنید ، مگر اینکه بعداً دوباره امتحان کنید.

  به گفته مسنجر ، حالت Vanish Mode تقریباً به همین ترتیب در اینستاگرام کار خواهد کرد \ یکپارچه سازی عمیق در آن سیستم عامل است.

خبرهای دیگر از موبایل