خبر

 • تک بورد - جدیدترین پیکسل میان رده گوگل عکس های شاخصی را با قیمت 449 دلار ارائه می دهد

  جدیدترین پیکسل میان رده گوگل عکس های شاخصی را با قیمت 449 دلار ارائه می دهد
  8 روز و 17 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: گوگل در پی پرچمدار پرچمدار بعدی Pixel 6 خود ، Pixel 5a را با پیشرفت های ظریف نسبت به مدل سال گذشته ، بی سر و صدا عرضه کرد. مایه تاسف است که ببینیم این گوشی تنها در ایالات متحده و ژاپن به دلیل محدودیت کمبود تراشه ، عرضه می شود. برچسب قیمت مقرون به صرفه 5a و بسته سخت افزاری/نرم افزاری جذاب ، رقبای جهانی را در فضای متوسط ​​اندروید به رقابت لازم می رساند.

  نظرات Google Pixel 5a اخیراً ظاهر شده است. اگرچه در رنگ جدید \ 'عمدتا سیاه \' آن به سختی از 4a 5G متمایز می شود ، اما Google چندین قیمت را کاهش داده و قیمت را کاهش داده است. 4،680mAh ، که به خوبی با صفحه نمایش سریعتر 90 هرتز جفت می شد ، اما متأسفانه گوگل از صفحه نمایش 1080p OLED سلف خود فراتر از افزایش جزئی پیشرفت نکرد. همچنین تراشه SD 765G تلفن قبلی ، پیکربندی ذخیره سازی 6 گیگابایت/128 گیگابایت و سایر ویژگی های اتصال مفید مانند NFC و جک 3.5 میلی متری را حفظ می کند.

   https://techbord.com آخرین پیکسل میان رده Google Pixel عکس های شاخصی را با قیمت 449 دلار ارائه می دهد

  مانند پرچمدار فعلی Pixel 5 ، Google به دنبال بدنه فلزی بود ساختار 5a ، هرچند IP67 پایین تر برای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب. دومی هنوز یک افزودنی ارزشمند است ، در 4a/4a 5G وجود ندارد ، و اجازه می دهد تجربه دوربین Pixel در موارد بیشتری بدرخشد.

  در واقع ، استیون وینکلمن از PCMag دوربین 5a را پیدا کرد عملکرد برابر یا حتی بهتر از iPhone 12 و Galaxy S21 Ultra.

  https://techbord.com آخرین پیکسل میان رده گوگل عکسهای شاخصی را با قیمت 449 دلار ارائه می کند

  پیکسل 5a (سمت چپ) تصاویر با نور کم بهتر از iPhone 12 (راست) اعتبار تصویر: استیو وینکلمن

  علیرغم راه اندازی زیر رادار ، Pixel 5a Google چند نقطه عطف مهم برای این شرکت محسوب می شود. گوگل به The Verge گفت که انتظار می رود این آخرین تلفن Google باشد که دارای تراشه Qualcomm است و دارای یک شارژر همراه است زیرا Pixel 6 که مجهز به Tensor 6 است قدرت آجر را کنار می گذارد.

  5a همچنین اولین تلفن Pixel که امتیاز نامحدود Google Photos را حذف می کند ، در حال حاضر به حساب ذخیره 15 گیگابایتی رایگان کاربران در حساب کاربری خود از 1 ژوئن برای کاربران غیر Pixel انجام می شود. همانطور که توسط شرکت در سال گذشته اطلاع داده شد ، دارندگان Pixel آینده دستگاه ها هیچ گونه برخورد خاصی نخواهند داشت و اگر می خواهند قفل فضای بیشتری را باز کنند ، باید هزینه اشتراک Google One را پرداخت کنند.

خبرهای دیگر از موبایل