خبر

 • تک بورد - ثبت اختراع شیائومی یک دوربین چرخشی زیر نمایشگر را برای عکس های سلفی و عکس از پشت نشان می دهد

  ثبت اختراع شیائومی یک دوربین چرخشی زیر نمایشگر را برای عکس های سلفی و عکس از پشت نشان می دهد
  3 روز و 16 ساعت قبل

  رو به جلو: فناوری دوربین با نمایشگر کم و زیاد در گوشی ها همچنان عمیق است و عمدتا توسط تولیدکنندگان چینی مانند ZTE ، Vivo ، Oppo و Realme اجرا می شود. اکنون به نظر می رسد شیائومی ، یکی دیگر از سازندگان تلفن چینی ، می خواهد با افزودن مکانیزمی چرخان در داخل گوشی ، این ایده را یک گام فراتر ببرد که دوربین زیر نمایشگر آن را قادر می سازد برای عکس های سلفی استفاده کند یا برای تبدیل تنظیمات لنزهای سه گانه

  تلفن هایی مانند Asus Zenfone 7 Pro قبلاً ایده استفاده از دوربین های عقب قدرتمندی را که می توان برای گرفتن عکس های سلفی دور و بر آنها را جستجو کرد ، بررسی کرده اند. در حالی که این اجرای با لولای موتوری باعث تغییر شکل فیزیکی تلفن در خارج می شود ، ایده شیائومی شامل همه اقداماتی است که در داخل انجام می شود.

  توسط LetsGoDigital (هلندی) کشف شد ، حق ثبت اختراع شیائومی " دوربین تلنگر زیر نمایشگر در مورد ماژولی قرار می گیرد که در پشت نمایشگر قرار دارد و حداقل دارای یک لنز است که به صورت پیش فرض تنظیم می شود که به سمت عقب باشد. بخشی از یک سیستم دوربین سه گانه خواهد بود و می تواند به جلو بچرخد تا با استفاده از ماژول مغناطیسی یا موتوری مانند دوربین سلفی عمل کند. در همین حال ، دو دوربین دیگر در وضعیت رو به عقب خود ثابت مانده اند.

  https://techbord.com Xiaomi حق ثبت اختراع یک دوربین چرخشی زیر صفحه را برای عکسهای سلفی و عکاسی از پشت نشان می دهد

  عملی شدن این ویژگی می تواند از مزایای دوربین سلفی پاپ آپ باشد (بدون شکاف ، سوراخ سوراخ) مانند OnePlus 7 Pro ، ضمن اینکه از نوری با توانایی بیشتری که معمولاً برای تیراندازهای عقب در نظر گرفته شده است ، استفاده می شود که توسط Zenfone 7 Pro ذکر شده است. هنگام استفاده برای عکس های سلفی ، صفحه نمایش تلفن در اطراف ماژول دوربین برای اجازه دادن به نور محیط خاموش خواهد شد (مانند سوراخ موقت) ، قسمت باقی مانده نمایشگر به عنوان منظره یاب عمل می کند.

  البته این حق ثبت اختراع همچنین به معنای این است که ایده هرگز نور روز را نمی بیند. در حالی که شیائومی برای آزمایش ویژگی ها و طراحی گوشی های هوشمند غریبه نیست و قبلاً تکرارهای مختلف دوربین های زیر نمایشگر را روی نمونه های اولیه به نمایش گذاشته است ، این شرکت هنوز یک مدل تولید انبوه که در واقع با این فناوری ارائه می شود را منتشر نکرده است. شاید به دنبال ایجاد اولین تأثیر چشمگیر با این اجرا باشد.

خبرهای دیگر از موبایل