خبر

 • تک بورد - توییتر دکمه جستجوی پروفایل را به برنامه iOS اضافه می کند تا به راحتی توییت های کاربران خاص را پیدا کند

  توییتر دکمه جستجوی پروفایل را به برنامه iOS اضافه می کند تا به راحتی توییت های کاربران خاص را پیدا کند
  21 روز و 11 ساعت قبل

  پیدا کردن یک توییت از یک کاربر خاص نسبتاً ساده است، اما من همه برای آسان کردن کارها هستم. توییتر عملکردی را ارائه کرد که حداقل در ماه گذشته آزمایش کرده بود که به کاربران آیفون اجازه می‌دهد تا حساب‌های کاربری خاصی را مستقیماً از صفحه نمایه خود جستجو کنند.

  کاربران توییتر اکنون می‌توانند توییت‌های کاربران خاص را جستجو کنند. خب، از نظر فنی، پلتفرم همیشه این را با استفاده از تابع "from:" (از:TechSpot [عبارات جستجو]) ارائه کرده است. با این حال، ماه گذشته، مت ناوارا، بنیانگذار Geekout گزارش داد که توییتر قابلیتی را ارائه کرده است که دکمه جستجوی اختصاصی را در صفحات نمایه قرار می دهد. متأسفانه، تنها به تعداد معدودی از کاربران موبایل محدود شد. این عملکرد در روز جمعه به صورت جهانی عرضه شد.

  این ویژگی باید یافتن توییت‌های خاص کاربران را کمی آسان‌تر کند. به عنوان مثال، شاید شنیده اید که شخصی چیزی را توییت می کند و می خواهید دو سنت شما را در نظرات اضافه کنید یا به او ریتویت کنید. فقط به صفحه پروفایل بروید. در بالا، در کنار دکمه منو (...) یک ذره بین قرار دارد. روی آن ضربه بزنید، سپس عبارات جستجوی خود را وارد کنید تا توییت را پیدا کنید. بدیهی است که بهتر از اجرای یک جستجوی عمومی است که 20000 توییت از افراد دیگر را برمی گرداند.

  https://techbord توییتر .com دکمه جستجوی پروفایل را به برنامه iOS اضافه می کند تا به راحتی توییت های کاربران خاص را پیدا کند

  متأسفانه، برنامه نویسان XDA خاطرنشان می کنند که این میانبر در حال حاضر فقط در آخرین نسخه پایدار iOS برنامه توییتر موجود است. مشخص نیست که آیا توییتر آن را به دستگاه‌های اندرویدی می‌آورد یا خیر، اگرچه به نظر یک پیشرفت منطقی است. افزودن دکمه جستجو به نسخه وب‌سایت توییتر کمی منطقی به نظر می‌رسد، زیرا تایپ روی صفحه‌کلید معمولی آسان‌تر از تایپ انگشت شست روی صفحه نمایش کوچک تلفن است.

  ویژگی جستجوی نمایه یکی است. چندین افزوده جدید به پلتفرم توییتر. در ماه سپتامبر، "Super Followers" را عرضه کرد که به کاربران امکان می دهد محتوای اضافی را به فیدهای خود اضافه کنند و با اشتراک های 3، 5 و 10 دلاری، آن را پرداخت کنند. همچنین "Tips" (که قبلا توییتر Tip Jar نامیده می شد) را اضافه کرد، بنابراین دنبال کنندگان می توانند پول از جمله بیت کوین را به توییترهای مورد علاقه خود اهدا کنند. ماه گذشته، این پلتفرم قابلیت "نرم بلوک کردن" فالوورها را اضافه کرد تا بتوانم مادرشوهرم را بدون عواقب منفی مسدود کنم.

خبرهای دیگر از موبایل