techbord.com توییتر توئیت های امیدوار به مرگ ترامپ را حذف خواهد کرد

روز جمعه ، رئیس جمهور ترامپ در توییتر اعلام کرد که به ویروس کرونا مبتلا شده است. توئیتر متعاقباً توئیت هایی را که بیانگر تمایل به مرگ ترامپ هستند ، ممنوع کرده است. کاربران متخلف توییت های خود را حذف کرده و حساب های آنها را در حالت "فقط خواندن " قرار می دهد ، و مجرمان تکرار شده حساب های خود را به حالت تعلیق در می آورند.

توییتر به قاعده "رفتار سوus استفاده کننده " اشاره کرده است که آنها در آوریل اجرا کردند. به صراحت بیان شده است: "ما محتوایی را که خواهان ، امیدواری یا ابراز تمایل به مرگ ، صدمات بدنی جدی یا بیماری مهلک علیه یک فرد یا گروهی از مردم باشد ، تحمل نمی کنیم. "

منطق توییتر اهمیت این قاعده را به "تسهیل گفتگوی سالم در بسترهای نرم افزاری ، و [برای] توانمند ساختن افراد برای ابراز عقاید و عقاید متنوع" توصیف می کند. سختی برای مبتلایان. "

توییتر به مادربرد گفت که آنها" در هر توییت اقدام اجرایی نخواهند کرد "، که با یک مطالعه سریع از صفحه # ترامپ ، کار دشواری خواهد بود . در عوض ، آنها "در اولویت قرار دادن حذف محتوا هستند که یک اقدام واضح برای اقدام داشته باشد که به طور بالقوه می تواند باعث آسیب به دنیای واقعی شود."

به عنوان مثال ، شاید به ترامپ پیشنهاد نکنید باید سفید کننده را به عنوان درمان تزریق کند. با این حال ، به نظر می رسد توییت های کمی مبهم مانند تصویر زیر مجاز است.

فکر من در این زمان دشوار با ویروس است

- سازمان دیده بان آن فضا (slimtimcann) 2 اکتبر 2020

به طرز جالب توجهی ، فیس بوک قوانین مشابه Twitter را در این مورد اعمال نمی کند. اگرچه فیس بوک به طور کلی چنین محتوای تاریکی را مجاز نمی داند ، اما برای شخصیت های عمومی ، از جمله سیاستمداران ، استثنا قائل می شوند. تا زمانی که تهدید به خشونت یا حمله شخصی نباشد ، هیچ نقض قوانین فیس بوک وجود ندارد. از این رو ، اگر ترامپ را در هر توهینی که دوست دارید علیه او ترازبندی کنید ، برچسب نزنید ، حذف نخواهید شد.

به گفته رئیس خود ، ترامپ در حال حاضر از علائم "خفیف" رنج می برد کارمندان ، مارک میدوز ، در حالی که لارنس کودلو ، مدیر شورای اقتصاد ملی ، پرونده خود را "بسیار متوسط" توصیف کرده است. رئیس جمهور در حال درمان در مرکز پزشکی نظامی ملی والتر رید است.

عکس توسط چارلز دلوویو

توییتر توئیت های امیدوار به مرگ ترامپ را حذف خواهد کرد
mobile/توییتر-توئیت-های-امیدوار-به-مرگ-ترامپ-را-حذف-خواهد.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com i7-11700K اینتل منتشر نشده در آلمان فروخته و ارسال می شود
techbord.com خودی ها می گویند گوگل تمرکز و نظم کافی برای اجرای یک استودیوی بازی موفق را نداشت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.