خبر

 • تک بورد - تلگرام در جدیدترین به روزرسانی پیام های حذف خودکار ، منقضی شدن پیوندهای دعوت و موارد دیگر را دریافت می کند

  تلگرام در جدیدترین به روزرسانی پیام های حذف خودکار ، منقضی شدن پیوندهای دعوت و موارد دیگر را دریافت می کند
  9 روز و 20 ساعت قبل

  هجوم ناگهانی کاربران آگاه به حریم خصوصی در تلگرام بدان معنی بود که این پلتفرم مجبور بود به سرعت ظرفیت سرور و همچنین مجموعه ویژگی های خود را افزایش دهد تا با برنامه های رقیب همگام شود. به همین منظور ، این شرکت یک به روزرسانی جدید ارائه کرده است که به حذف خودکار ، پیوندهای دعوت شده در انقضا ، شکلک های متحرک جدید ، ابزارک های صفحه اصلی و سیستم واردات و گزارش گپ بهبود یافته اضافه می کند.

  بحث و جدال اخیر سیاست حفظ حریم خصوصی WhatApp منجر به هجوم میلیون ها کاربر به سیستم عامل های جایگزین شده است ، که از آن زمان احساس امیدواری کردند که بازی خود را در ارائه ویژگی ها و پشتیبانی مفید به امید حفظ و رشد پایگاه های کاربری خود ارتقا دهند.

  به نظر می رسد تلگرام با آخرین به روزرسانی ویژگی خود ، که اکنون پیام های خود تخریبی را در تمام چت های برنامه در دسترس قرار می دهد ، به این مهم دست یابد. این قابلیت قبلاً فقط به چت های مخفی محدود شده بود ، اما اکنون کاربران می توانند برای هر چت تلگرامی یک تایمر - 24 ساعت یا 7 روز - تنظیم کنند تا پس از ارسال به طور خودکار آن را پاک کند.

  It همچنین لازم به ذکر است که تایمر این چت ها پس از ارسال پیام شروع به شمارش معکوس می کند ، برخلاف چت های مخفی که پس از خواندن پیام توسط گیرنده ، آن فعال می شود.

   https://techbord.com تلگرام در آخرین بروزرسانی پیام های حذف خودکار ، انقضا پیوندهای دعوت و موارد دیگر را دریافت می کند

  دریافت جدیدترین تلگرام نسخه (v7.5) از TechSpot Downloads

  نسخه های iOS و Android برنامه ، یک ابزارک میانبر و گپ برای صفحه اصلی دریافت می کنند. اولی فقط نام و عکس نمایه را با یک نشان اعلان نمایش می دهد ، در حالی که دومی پیش نمایش پیام های اخیر را در کنار آن اضافه می کند. تلگرام خاطرنشان می کند که این ابزارک ها قابل توسعه هستند و همیشه اطلاعات به روز در Android را نشان می دهند ، در حالی که نسخه iOS آنها امکان تغییر اندازه را ندارد و به دلیل محدودیت های سیستم عامل ، محتوای آن را گاهاً تازه می کند.

  به روز رسانی همچنین پیوندهای دعوت را اضافه می کند که کاربران می توانند تنظیم کنند که بعد از 1 ساعت در هفته / روز منقضی شوند یا به طور نامحدود نگه دارند آنها همچنین می توانند کدهای QR تولید کنند و با یافتن نوع پیوندی که اعضای آن برای پیوستن به آن کلیک کرده اند ، م mostثرترین روش دعوت را برای گروه کشف می کنند. در همین حال ، گروههای عادی که از مرز 200000 کاربر عبور می کنند اکنون می توانند به گروههای پخش کننده تبدیل شوند که می توانند اعضای نامحدودی را در خود جای دهند ، اما فقط به سرپرستان امکان ارسال پیام را می دهند. ، در حالی که کسانی که از ویژگی وارد کردن چت تلگرام استفاده می کنند ، پیام های خود را براساس تاریخ اصلی مرتب می شوند ، به شرطی که گپ جدیدی در آن وارد شود یا کمتر از 1000 پیام داشته باشد. سرانجام ، مکانیزم گزارش دهی بهبود یافته ای وجود دارد که به کاربران امکان می دهد هنگام گزارش مسئله ، دسته خاصی (هرزنامه ، حساب جعلی ، خشونت ، کودک آزاری و غیره) را در کنار قسمت نظرات جدید برای توصیف جزئیات حادثه انتخاب کنند.

خبرهای دیگر از موبایل