خبر

 • تک بورد - تلفن جدید بازی لنوو به طرز تماشایی از پس آزمون دوام نمی رود

  تلفن جدید بازی لنوو به طرز تماشایی از پس آزمون دوام نمی رود
  28 روز و 17 ساعت قبل

  نظر ویراستار: زاک خاطرنشان می کند که دوام تنها یک جنبه از یک گوشی هوشمند است و یک پرونده می تواند اکثر مسائل ساختاری را که توسط Lenovo Legion Phone Duel 2 به نمایش گذاشته شده است ، حل کند. با این وجود ، خریداران احتمالی باید به شدت نگران کننده باشند ببینید دستگاه به راحتی خراب شده است. تصور کنید به طور تصادفی با آن در جیب عقب نشسته اید و متوجه شده اید که ناگهان دست کم از 950 دلار خارج شده اید.

  Lenovo’s Legion Phone Dual 2 در اوایل این هفته رسماً جلد خود را شکست و به معنای واقعی کلمه در جدیدترین ویدیوی Jerry Rig Everything همان کار را انجام داد. ظاهراً ، Lenovo یادداشت "Bendgate" اپل را از سال 2014 دریافت نکرده است که تلفن های بزرگ برای رفع نقاط ضعف ساختاری نیاز به توجه بیشتری دارند.

  در آخرین ویدئو Zack ، او آزمایش معمول شکنجه را در Legion Phone Dual انجام می دهد 2. هیچ چیز واقعاً زیاد نگران کننده نیست تا زمانی که او سعی کند گوشی را خم کند. همانطور که خواهید دید ، آن زمان است که اوضاع به طرز وحشتناکی اشتباه پیش می رود.

  تلفن مانند شاخه ای از هم گسیخت و نیروی زیادی اعمال نشد. با بازرسی بیشتر ، زاک دریافت که گوشی در امتداد خطوط آنتن ، که معمولاً از پلاستیک ساخته شده اند ، اجازه می دهد سیگنال های بی سیم به راحتی عبور کنند ، شکست. این از طرف دیگر تأیید شد ، زیرا ظاهراً به همین راحتی شکست خورد و در نتیجه سه قطعه مجزا ایجاد شد.

خبرهای دیگر از موبایل