خبر

 • تک بورد - تراشه های Samsung Exynos با گرافیک RDNA 2 قرار است اواخر امسال عرضه شوند

  تراشه های Samsung Exynos با گرافیک RDNA 2 قرار است اواخر امسال عرضه شوند
  15 روز و 1 ساعت قبل

  رو به جلو: AMD و سامسونگ برای توسعه فناوری های گرافیکی کم مصرف در سال 2019 همکاری کردند. از آن زمان تاکنون ، هیچ محصولی نور این همکاری را ندیده است ، اما طبق سخنرانی Lisa Su AMD در محاسبات امسال ، این در حالی است که سامسونگ قصد دارد یک تراشه Exynos را که از گرافیک RDNA 2 مجهز شده است ، راه اندازی کند امسال تغییر خواهد کرد.

  "مدیر عامل AMD " لیزا سو در جریان سخنرانی شرکت در محل سخنرانی گفت: "مکان بعدی که RDNA 2 را پیدا خواهید کرد بازار تلفن همراه با عملکرد بالا است." Computex 2021. "AMD برای تسریع نوآوری در گرافیک در بازار تلفن همراه ، چندین سال با رهبر صنعت سامسونگ همکاری کرده است و ما خوشحال خواهیم شد که اعلام کنیم IP گرافیکی سفارشی را به پرچمدار بعدی موبایل SoC سامسونگ وارد خواهیم کرد. با قابلیت ردیابی اشعه و قابلیت سایه گذاری نرخ متغیر. ما واقعاً منتظر ارائه جزئیات بیشتر سامسونگ در اواخر سال جاری هستیم. "

  تراشه اگزینوس آینده با گرافیک RDNA 2 به احتمال زیاد جانشین پرچمدار Exynos 2100 خواهد شد. SoC اگر سامسونگ در اواخر سال جاری آن را عرضه کند ، می توان انتظار داشت که اولین دستگاه های استفاده کننده از آن را در اواخر سال 2021 یا نیمه اول سال 2022 مشاهده کنیم.

  سامسونگ و AMD مشخصات و فن آوری های داخلی RDNA 2 GPU ، اما انتظار می رود که تراشه از ردیابی اشعه و سایه زنی با نرخ متغیر (VRS) پشتیبانی کند.

خبرهای دیگر از موبایل