خبر

 • تک بورد - تحلیلگران معتقدند که سری Note به پایان رسیده است

  تحلیلگران معتقدند که سری Note به پایان رسیده است
  21 روز و 21 ساعت قبل

  رو به جلو: آیا Galaxy Note دیگری وجود دارد؟ آنچه که روزی سناریویی غیرمحتمل به نظر می رسید در چند سال اخیر به احتمال زیاد به نظر می رسید زیرا سری S که به طور فزاینده ای بزرگ می شود ، پرچمدار اصلی دیگر سامسونگ را از اهمیت کمتری برخوردار می کند. با ارائه پشتیبانی S-Pen از Galaxy S21 Ultra ، برخی از تحلیلگران و محققان معتقدند که Galaxy Note 21 را نخواهیم دید.

  شایعاتی مبنی بر اینکه سامسونگ می تواند سری طولانی مدت Galaxy Note خود را متوقف کند تابستان سال گذشته وارد شد. طبق گزارشات ، این شرکت با یک سری گران قیمت و شلوغ که شامل گوشی های Flip و Fold است ، به دنبال ساده سازی پیشنهادات شاخص خود است.

  قبلاً اینگونه بود که سری Note با نمایشگر بزرگتر و قلم ، انتخاب حرفه ای برای افراد حرفه ای بود ، اما سری S از نظر اندازه و مشخصات از قبل شبیه به خواهر و برادرش بوده است. تنها تفاوت واقعی در پشتیبانی از S-Pen بود ، اما این مسئله با Galaxy S21 Ultra تغییر کرد - اگرچه قلم یک وسیله اضافی اختیاری است. همچنین در سایر دستگاههای آینده سامسونگ نیز پشتیبانی خواهد شد.

  شخصی که معتقد است برند گلکسی نوت متوقف شده است ، یخچال معروف و قابل اعتماد Ice Universe است. آنها یک کارت ساده "پایان" را با کلمات "Galaxy Note" در بالای آن توییت کردند (از طریق سخت افزار تام).

  Galaxy Note pic.twitter.com/nrE5SbxpRu

  - جهان یخی (UniverseIce) 20 ژانویه 2021

  یخ جهان در باور او تنها نیست. تحلیل گران دیگر موافق هستند که سری Note به پایان رسیده است ، اگرچه برخی فکر می کنند سامسونگ نسخه FE نوت 20 را همانطور که با Galaxy S20 FE انجام داد ، منتشر خواهد کرد.

  1) اکنون شاهد Oppo و Xiaomi هر کدام هستیم راه اندازی یک پرچمدار با استفاده از پنل LTPO سامسونگ در 1H '21. 2) اگرچه اکنون نوت 21 در دسترس نیست ، اما ممکن است شاهد Note 20 FE باشیم ... 3) عدم وجود سری Note 21 به این معنی است که سری S21 برای مدت طولانی تری در حجم بیشتری به فروش می رسد و می تواند S10 را به فروش برساند. - Ross Young (DSCCRoss) 21 ژانویه 2021

  همه گزارش ها به از بین رفتن نام تجاری اشاره نمی کنند. Yonhap News ماه گذشته نوشت که سامسونگ "با انتشار یک مقام ناشناس در این شرکت" در حال آماده سازی Galaxy Note بعدی است ".

  به عنوان کسی که از Note 3 کاربر Note بوده است ، از پایان یافتن سریال غمگین باشید. اما همه نشانه ها به مرگ آن اشاره دارد.

خبرهای دیگر از موبایل