خبر

 • تک بورد - تأمین کنندگان آمریکایی درخواست سامسونگ برای تراشه های بیشتر را رد کردند ، رئیس تلفن همراه معاون رئیس جمهور را به مدت 3 ماه در کشور ترک کرد

  تأمین کنندگان آمریکایی درخواست سامسونگ برای تراشه های بیشتر را رد کردند ، رئیس تلفن همراه معاون رئیس جمهور را به مدت 3 ماه در کشور ترک کرد
  22 روز و 11 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: کمبود جهانی نیمه هادی ها ضربه سختی به صنعت فناوری وارد کرده است. برای اینکه ببینید شرکت ها چه اقداماتی را برای رفع کمبود تراشه های موجود برای محصولات خود انجام می دهند ، به دنبال سامسونگ نباشید.

  طبق گزارشی از The Elec ، مدیر تلفن همراه سامسونگ TM Roh در مارس و جولای 2021 به ایالات متحده سفر کرد تا راه حلی برای کمبود پیدا کند. او ظاهراً از "سازنده پردازنده برنامه جهانی" دیدن کرد که نامش درخواست افزایش تراشه را نداشت اما در هر دو مورد رد شد.

  منبع افزود که سازنده پردازنده به غول فناوری کره جنوبی تاکید کرد تمایل به افزایش عرضه داشت اما نتوانست به تنهایی درخواست سامسونگ را تأیید کند.

  گفته می شود که Roh در سفر دوم در ماه ژوئیه با معاون رئیس مسئول خرید قطعات همراه بود. در حرکتی که نشان می دهد کمبود تراشه جهانی چقدر وحشتناک شده است ، رئیس جمهور معاون رئیس جمهور را در ایالات متحده پشت سر گذاشت تا موضوع را با تامین کنندگان بیشتر حل کند و مشکل را حل کند.

  https://techbord.com تأمین کنندگان آمریکایی درخواست سامسونگ برای تراشه های بیشتر را رد کردند ، رئیس موبایل معاون رئیس جمهور را به مدت 3 ماه در کشور ترک کرد رئیس موبایل سامسونگ TM Roh به اعتبار تصویر: سامسونگ

  ظاهراً به معاون رئیس جمهور گفته شد تا زمانی که تعهد برای تراشه های بیشتر به دست نیامده ، به کره جنوبی باز نگردد اما در نهایت سه ماه بعد بازگشت. سخنگوی سامسونگ اظهار داشت که سفرهای آنها تا حدی ثمربخش بوده است زیرا می تواند حجم "کمی" برای کمک به تولید را تأمین کند.

  روح همچنین معاون رئیس جمهور دیگری را که همچنین خرید قطعات را در Samsung Mobile مدیریت می کرد ، "به شدت" توبیخ کرد.

  منابع افزودند که این شرکت به دلیل موقعیت سامسونگ به عنوان یکی از بزرگترین سازندگان گوشی های هوشمند در جهان "بسیار غیرعادی" است. یکی از دلایلی که به دلیل قدرت خرید ضعیف نسبت داده می شود ، وابستگی بیشتر آن به تولید کنندگان طرح اصلی در چین بود ، "زیرا این شرکت ها به تنهایی اجزای خود را خریداری می کنند و کل خرید اجزای شرکت کره جنوبی را کاهش می دهند."

  با توانایی بدست آوردن تراشه برای تلفن های هوشمند آن تا حد زیادی تحت تأثیر قرار گرفته است ، جای تعجب نیست که گزارش هایی مبنی بر تاخیر یا لغو کامل سامسونگ Galaxy S21 FE توسط سامسونگ ، که قرار بود در رویداد اکتبر فاش شود ، گزارش شده باشد. و این فقط یک گوشی اندرویدی دیگر نیست که به لیست اضافه شود - نسخه ارزان تر گوشی هوشمند S21 می تواند یک گزینه جذاب برای مصرف کنندگان باشد.

   https://techbord.com تأمین کنندگان ایالات متحده درخواست سامسونگ برای تراشه های بیشتر را رد کردند ، رئیس موبایل VP را به مدت 3 ماه در کشور ترک کرد

  در جاهای دیگر ، به گزارش رویترز ، سامسونگ در حال نهایی شدن ساخت کارخانه تولید 17 میلیارد دلار نیمه هادی در تگزاس است. انتظار می رود این کارخانه 6 میلیون فوت مربعی تا پایان سال 2024 راه اندازی شود. در حال حاضر در حال مبارزه است به عنوان مثال ، فقدان سیلیکون بر تولید گوشی های اندرویدی ارزان قیمت ، بخش مهمی از تجارت سامسونگ تأثیر گذاشته است. علاوه بر این ، به لطف تقاضا برای iPhone 13 ، تأمین کنندگان این شرکت را بر دیگران مانند سامسونگ ارجحیت داده اند.

  کمبود تراشه جهانی نه تنها بر تولید تلفن های هوشمند تأثیر می گذارد. انتظار می رود صنعت خودرو در سال 2021 مبلغ 210 میلیارد دلار از دست بدهد و قیمت محصولاتی مانند پردازنده های گرافیکی به دلیل کاهش دسترسی همچنان در حال افزایش است. بیایید تا سال 2022 ، با این حال ، انتظار می رود که کمبود بازار نیمه هادی نشانه هایی از بهبود را نشان دهد - مدیرعامل AMD می گوید که این کمبود باید در نیمه دوم سال 2022 کاهش یابد.

خبرهای دیگر از موبایل