خبر

 • تک بورد - بیل گیتس نشان می دهد که چرا او اندروید را به iOS ترجیح می دهد

  بیل گیتس نشان می دهد که چرا او اندروید را به iOS ترجیح می دهد
  22 روز و 13 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ اندروید یا iOS؟ این بحثی است که سالها در جریان بوده است. رئیس سابق مایکروسافت ، بیل گیتس می داند کدام یک را ترجیح می دهد: جای تعجب نیست که این اندروید است ، اگرچه در صورت لزوم از آیفون استفاده می کند.

  گیتس با اندرو راس سورکین ، روزنامه نگار CNBC و NY Times ، در مورد برنامه فقط دعوت کلابهاوس (از طریق Android Central) صحبت کرد ، تأیید کرد که اولویت طولانی او برای سیستم عامل تلفن همراه Android تغییر نکرده است اما او تغییر نمی کند به طور کلی از گوشی های اپل اجتناب کنید.

  گیتس گفت که او اکوسیستم Google را انتخاب می کند زیرا "" برخی از تولید کنندگان اندروید نرم افزار Microsoft را از قبل نصب می کنند به گونه ای که این کار برای من آسان تر باشد و آنها بیشتر هستند انعطاف پذیر در مورد چگونگی ارتباط نرم افزار با سیستم عامل به گونه ای که من در نهایت به آن عادت کردم. ""

  در حالی که گیتس یک دستگاه Android روزمره دارد ، او از یک آیفون برای به روز بودن در همه امور و سایر فعالیت ها مانند استفاده از برنامه فقط آیفون کلوب هاوس.

  در سال 2019 ، گیتس گفت بزرگترین اشتباه خود باخت به گوگل در تلفن همراه است چشم انداز. وی گفت: "این یک چیز طبیعی برای پیروزی مایکروسافت بود. این واقعاً برنده همه چیز است." "جای دقیقاً یک سیستم عامل غیر اپل وجود دارد و ارزش آن چقدر است؟ 400 میلیارد دلار از شرکت G [Google] به شرکت M [Microsoft] منتقل می شود."

  از گیتس همچنین درمورد اینکه شرکتهایی که هیجان انگیزترین کار را انجام می دهند پرسیده شد. گوگل و مایکروسافت گزینه های او بودند ، اگرچه وی اضافه کرد که "آمازون کار بزرگی انجام می دهد ، اپل کار بزرگی انجام می دهد ، فیس بوک."

  "اما از نظر فشار واقعی مرزهای علوم کامپیوتر و معماری و هوش مصنوعی ، من می گویم گوگل و مایکروسافت تعهد تحقیق و توسعه قوی دارند - هم مواردی که آنها به طور آشکار به اشتراک می گذارند و هم چیزهایی که برای محصولات خودشان روی آنها تمرکز می کنند. "

  در جای دیگر ، گیتس نسبت به ماشین اپل شک و تردید ایجاد کنید. وی گفت ، "من شک دارم آنها همان حاشیه ای را که در آیفون ایجاد می کنند ، ایجاد کنند" ، و افزود که بر خلاف وسایل نقلیه الکتریکی ، آینده پر از اتومبیل های خودمختار قطعیت ندارد.

خبرهای دیگر از موبایل