خبر

 • تک بورد - به نظر می رسد وان پلاس در حال آماده سازی معرفی اولین تبلت اندرویدی خود است

  به نظر می رسد وان پلاس در حال آماده سازی معرفی اولین تبلت اندرویدی خود است
  28 روز و 19 ساعت قبل

  رو به جلو: OnePlus به ساخت بهترین گوشی های اندرویدی در سراسر جهان مشهور است و با عرضه سری Nord ، این شرکت با یک استراتژی دو جانبه به طور متوسط ​​به بخش بودجه به میان رده گسترش یافته است. بر اساس لیست موجود در وب سایت IP IP اروپا ، اکنون ظاهراً به بازار تبلت فشار می آورد.

  مدتی است شایعاتی درباره راه اندازی تبلت OnePlus وجود دارد ، هرچند که این شرکت هرگز آن را تأیید نکرده است. با این حال ، لیست موجود در وب سایت دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا (EUIPO) نشان می دهد OnePlus در واقع قصد دارد یک تبلت را راه اندازی کند.

  با توجه به اطلاعات علامت تجاری ، OnePlus برای کالایی با نام ثبت نام کرد "OnePlus Pad " در تاریخ 1 ژوئیه. اگر نام کافی نیست که بتوانید باور کنید این رایانه لوحی است ، به بخش "کالاها و خدمات " موجود در این PDF نگاهی بیندازید (با تشکر از 9to5Google). با توجه به نام و همه دستگاههای ذکر شده در این بخش ، "رایانه لوحی" محتمل ترین به نظر می رسد.

   https://techbord.com به نظر می رسد OnePlus در حال آماده سازی راه اندازی اولین تبلت اندرویدی خود است

  " OnePlus Pad "اطلاعات مارک تجاری موجود در EUIPO

  پد در واقع یک تبلت است ، این اولین شرکت خواهد بود و همچنین یک گزینه مناسب برای بازاری است که بیشتر توسط اپل هدایت می شود. مارک هایی مانند سامسونگ ، آمازون و لنوو همچنان به تولید تبلت های جدید ادامه می دهند ، اما سهم بازار آنها از رسیدن به اوج اپل دور است.

  بعد از اشتراک مدیر عامل شرکت Madhav Max در تولید کننده ، سایر شرکت کنندگان شامل Realme هستند در حال کار بر روی یک تبلت جدید به نام Realme Pad است. گزارش شده است که شیائومی و اوپو نیز در حال تولید تبلت های جدید هستند.

  اعتبار Masthead: Mayer Maged

خبرهای دیگر از موبایل