خبر

 • تک بورد - به نظر می رسد موتورولا در حال کار بر روی فناوری

  به نظر می رسد موتورولا در حال کار بر روی فناوری "شارژ فضا" از طریق هوا است
  17 روز و 18 ساعت قبل

  به ما گفته می شود که آینده شارژ واقعا بی سیم خواهد بود و اگر به فناوری موتورولا اعتقاد داشته باشیم ، ممکن است آینده از آنچه فکر می کنیم نزدیکتر باشد. در نمایشی پشت صحنه ، این شرکت سیستم جدید شارژ فضایی خود را نشان داد که شامل یک ایستگاه شارژ رومیزی است که می تواند از راه دور حداکثر چهار دستگاه را از راه دور ارسال کند.

  واقعاً شارژ بی سیم یا شارژ از راه دور از نظر تئوری ایده ای جدید است اما از نظر مهندسی کاملاً غیر عملی است. ما شاهد بودیم که شیائومی در اوایل سال جاری با فناوری Mi Air Charge خود ادعاهای جسورانه ای کرده است ، و حالا موتورولا با سیستم شارژ از راه دور خود ارائه کرده است.

  تصاویر فرستنده اولیه موتورولا در ابتدا در سطح Weibo (چینی) ، در کنار نمایش ویدیویی توسط موتورولا که نشان می دهد ایستگاه شارژ از راه دور حداکثر چهار تلفن هوشمند را از فاصله سه متری نشان می دهد.

  https://techbord.com به نظر می رسد موتورولا در حال کار بر روی فناوری

  ترفند یا یک راه حل واقعی شارژ هوایی ؟

  گفته می شود که ایستگاه شارژ دارای 1600 آنتن است که برای انتشار امواج mmWave برای انتقال حداکثر تا 5 وات استفاده می شود. این امر در مقایسه با راه حل های بی سیم موجود در بازار بسیار کند است ، اگرچه موتورولا می گوید ایستگاه "شارژ فضایی " دارای پوشش گسترده 100 درجه است ، از طریق کاغذ و چرم کار می کند و دارای هوش مصنوعی داخلی است تا در صورت انسان در محدوده نوردهی خود تشخیص داده می شود.

  مطمئناً یکبار شارژ کردن دستگاه ها بسیار راحت تر خواهد بود ، و اگر شرکت هایی مانند موتورولا و شیائومی بتوانند پیشرفت بزرگی را برای ماندگاری این فناوری انجام دهند و ایمن برای استفاده در حال حاضر ، جزئیات مربوط به قیمت و زمان انتشار موتورولا برای لوازم جانبی "شارژ فضا " ناشناخته است.

خبرهای دیگر از موبایل