خبر

 • تک بورد - بستر ویدئویی WeChat لباس زیر سر ، خوردن جوراب و لرزش مفصل ران را ممنوع می کند

  بستر ویدئویی WeChat لباس زیر سر ، خوردن جوراب و لرزش مفصل ران را ممنوع می کند
  21 ساعت و 21 دقیقه قبل

  WTF ؟! در حالی که Twitch اخیراً به دلیل مواضع خود در برابر پخش کننده های جکوزی با انتقاداتی روبرو شده است ، پلت فرم پیام رسانی / رسانه های اجتماعی / پرداخت های چینی WeChat در مورد سانسور محتوا حتی محافظه کارتر است. لیست گسترده ای از فعالیت هایی که اجازه نمی دهد شامل برداشتن بینی ، لرزش مفصل ران و پوشیدن لباس زیر روی سر شما است.

  همانطور که توسط South China Morning Post گزارش شده است ، مالک WeChat Tencent Holdings دستورالعمل هایی را برای اجرا کنندگان در کانال های WeChat منتشر کرد ، بخش ویدیوی جدید آن طراحی شده برای ایجاد رقبای با محتوای فرم کوتاه مانند TikTok (شناخته شده است در چین به عنوان Douyin).

  دولت چین ، به سختی به هرکسی که هر چیزی را که به نظرش قابل اعتراض باشد ، از جمله افشای اسرار دولتی ، توهین به قهرمانان رسمی و شهدا ، ترویج آنچه که تروریسم تعریف می کند ، و پخش اخبار بدون اجازه این به کانالهای WeChat ، همراه با "پیش بینی سرنوشت یک کشور و روند سیاست های دولت" و هر چیزی که با "ارزشهای مثبت اجتماعی" مغایرت داشته باشد ، گسترش می یابد.

  برخی از ممنوعیت های غیرمعمول پیشگویی ، عکسبرداری در داخل کلوپ های شبانه است و سالن های ماساژ پا ، حدس زدن جنسیت نوزاد ، تابوت ها ، سنگ قبرها و پوشیدن لباس دولتی و پلیس ، از جمله لباس های تایوان ، هنگ کنگ و ماکائو.

   https://techbord.com بستر ویدئویی WeChat ممنوعیت لباس زیر روی سر ، خوردن جوراب و لرزش لگن

  " من پیش بینی می کنم ممنوعیت WeChat در آینده شماست "

  خوردن کالاهای غیر غذایی نیز ممنوع است ، بنابراین ، به عنوان مثال ، هیچ جوراب مصرفی یا رشته فرنگی فوری ساخته شده با آب باقی مانده از شستن پا نیست. سیگار کشیدن ، نوشیدن ، قسم خوردن و نشان دادن خال کوبی نیز ممنوع است ، مانند پخش از تختخواب یا انجام فعالیت های خطرناک مانند چتربازی ، بانجی جامپینگ ، کوهنوردی رایگان ، پاراگلایدر ، چتربازی یا پارکور بلند. قرار گرفتن در همین گروه ، خرد کردن کاکتوس ها با دست خسته و ساختن ذرت بو داده در یک قوطی آلومینیومی است که همه ما می توانیم از ایمن نبودن آن مطمئن شویم.

  WeChat مطمئناً سخت تر از Twitch در مورد لباس است: شلوار یا دامن نباید بیش از 2 سانتی متر زیر دکمه شکم باشد "و" دامن شلوار و دامن زنانه نباید بالاتر از خط باسن باشد. " برای آقایانی که دو قانون آنها در این زمینه بدون لباس بدون لباس نیست و فقط در لباس زیر ظاهر نمی شود بسیار آسان تر است. شلوارک های کم ارتفاع "نیز بسیار ریسک پذیر است ، همانطور که به طور مکرر خم می شود تا دامن های شکاف یا بلند کردن ، اعمال جنسی شبیه سازی شده ، چمباتمه زدن مکرر ، لیس زدن لب های اغواکننده ، مالیدن قفسه سینه و لرزش لگن را نشان دهد. اینکه علاقه مندان به تناسب اندام و جعل هویت الویس مجازات می شوند مشخص نیست.

  https://techbord.com فیلم WeChat بستر ممنوعیت لباس زیر روی سر ، خوردن جوراب و لرزش لگن

  از نظر فنی در کانال های WeChat مجاز نیست

  " بازی های پورنوگرافی مبتذل "، ضرب و شتم ، بزرگنمایی برخی از قسمت های بدن ، و هر چیزی که بتواند "باعث ناراحتی شود" نیز مجاز نیست. پوشیدن زیر شلوار به عنوان نمونه ای از موارد دوم ذکر شده است ، که به طرز قابل توجهی برای چنین توصیف گسترده ای خاص است.

  هرکسی که یکی از این قوانین لباسشویی را نقض کند ، حساب او به حالت تعلیق در می آید یا مجازات های دیگری دریافت می کند ، که در مورد تخلفات سیاسی می تواند بسیار بدتر از ممنوعیت باشد.

  اعتبار تصویر: txking ، Djelen ، wavebreakmedia

خبرهای دیگر از موبایل