خبر

 • تک بورد - برنامه‌های تخفیف مشکل‌دار Verizon و T-Mobile iPad ناپدید می‌شوند

  برنامه‌های تخفیف مشکل‌دار Verizon و T-Mobile iPad ناپدید می‌شوند


  22 روز و 22 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ پس از ماه‌ها شکایت کاربران، به نظر می‌رسد برنامه تخفیف سخاوتمندانه اپل برای مشتریان T-Mobile و Verizon ناپدید شده است. تاکنون هیچ خبری از هیچ یک از این سه شرکت مبنی بر توقف آن منتشر نشده است.

  آوریل گذشته، اپل شروع به ارائه صدها دلار به مشتریان T-Mobile و Verizon از طریق برنامه های تخفیف در مدل های جدید iPad و iPhone کرد. مارک گورمن از بلومبرگ از آن زمان این برنامه را دنبال کرده است، از جمله مشکلاتی که او و دیگران در پاییز و زمستان با آن مواجه شدند.

  گورمن در ماه نوامبر گزارش داد که T-Mobile درخواست تخفیف آیفون او را برای ماه‌ها نادیده گرفت و سرانجام آن را رد کرد. . سایر کاربران در توییتر با شکایات مشابه در مورد تخفیف های iPad و تخفیف های Verizon به او پاسخ دادند. T-Mobile در ماه بعد به Gurman گفت که این مشکلات ناشی از یک اشکال در سیستم هایش است که در حال رفع آن بود.

   https://techbord.com برنامه‌های <b>تخفیف</b> <b>مشکل‌دار</b> <b>Verizon</b> و <b>T-Mobile</b> <b>iPad</b> <b>ناپدید</b> می‌شوند

  اما این هفته، MacRumors گزارش می‌دهد که تمام اشاره‌ها به معاملات ویژه حامل iPad از وب‌سایت اپل ناپدید شده است. . با این حال، معاملات ویژه آیفون‌ها برای مشتریان Verizon، T-Mobile و AT&T همچنان وجود دارد. این همان داستان در وب سایت T-Mobile است که چند معامله آیفون را فهرست می کند. با کلیک بر روی «تبلت‌ها/ساعت‌ها» مستقیماً به فهرستی برای اپل واچ می‌رسیم که هیچ اشاره‌ای به iPad ندارد.

  Apple، T-Mobile و Verizon نگفته‌اند که آیا برنامه تخفیف iPad در حال رفع است یا خیر. اگر آنها به سادگی آن را رها کرده باشند.


  تگ ها:

  برنامه‌ , تخفیف , مشکل‌دار , verizon , t-mobile , ipad , ناپدید , می‌شوند


  v 11
خبرهای دیگر از موبایل