خبر

 • تک بورد -

  "بازی همانطور که بارگیری می کنید" به اندروید 12 وارد می شود ، به شما امکان می دهد در کمتر از 10 ثانیه یک بازی 400 مگابایتی را انجام دهید
  15 روز و 9 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن باشید: تصور کنید چقدر خوب است که به جای انتظار برای بارگیری کامل ، بازی را در Google Play Store انتخاب کنید و بتوانید آن را در عرض چند ثانیه و بدون در نظر گرفتن اندازه بازی کنید. این امکان در Android 12 وجود دارد که به لطف ویژگی آینده "" هنگام بارگیری بارگیری کنید "که از فناوری جریان داخلی Google استفاده می کند ، امکان پذیر خواهد بود.

  فناوری جدید جریان سازی بازی طی سخنانی برای توسعه دهندگان آندروید به میزبانی Greg Hartrell ، مدیر مدیریت محصول در Google اعلام شد. "هنگام بارگیری هنگام پخش " از سیستم بارگیری پس زمینه هوشمند استفاده شده در پایان Google استفاده می کند ، به این معنی که توسعه دهندگان برای بهره مندی از این ویژگی کاری انجام نمی دهند.

  در ویدئو ، Google پیاده سازی را نشان می دهد که به کاربر امکان می دهد بسیار سریعتر از استفاده از روش های سنتی ، بازی را راه اندازی و بازی کند. سیستم بارگیری پس زمینه بر اساس داده های جمع آوری شده در مورد "تجربه های معمول بازی اول ، از جمله الگوهای دسترسی به حافظه" ، دارایی ها را بارگیری می کند تا در ابتدا بارگیری شود. هارتل همچنین توضیح می دهد که وقتی بازی بارگیری به پایان می رسد ، روند بازی قطع نمی شود ، اما همه اینها در پس زمینه انجام می شود.

  https://techbord.com

  "بازی به عنوان شما ابتدا بارگیری Google را در مورد کاهش زمان راه اندازی برنامه انجام نمی دهید. برنامه های فوری Google Play به کاربران اجازه می دهد بدون بارگیری برنامه ای مشابه نسخه آزمایشی ، آن را امتحان کنند. با این حال ، این ویژگی از این نظر متفاوت است که سازنده مجبور است آن را به جای اینکه گوگل این کار را انجام دهد ، پیاده سازی کند.

  فناوری پخش جریانی جدید بازی ، بخشی از Android App Bundle خواهد بود که برای هر بازی اندرویدی جدید منتشرشده مورد نیاز خواهد بود. در فروشگاه Google Play از ماه آگوست شروع می شود.

خبرهای دیگر از موبایل