خبر

 • تک بورد - اینستاگرام در حال ساخت نسخه ای از برنامه خود برای پیش دلخواه است

  اینستاگرام در حال ساخت نسخه ای از برنامه خود برای پیش دلخواه است
  25 روز و 13 ساعت قبل

  TL؛ DR: اینستاگرام در حال توسعه نسخه ای از شبکه اجتماعی برای کودکان زیر 13 سال است. امیدواریم که این اقدام به شما کمک کند تا با متداول دروغ گفتن درباره سن آنها ، روش متداول ثبت نام بچه های جوان برای حساب در برنامه اصلی را متوقف کنید .

  BuzzFeed News گزارش می دهد که مالک فیس بوک برنامه خود را برای نسخه ای از اینستاگرام که فقط برای کودکان پیش از میلاد استفاده می شود ، در یک نامه داخلی اعلام کرد ، به گروه سنی اجازه می دهد برای اولین بار از برنامه اشتراک عکس و فیلم "به طور ایمن" استفاده کند.

  مانند فیس بوک ، اینستاگرام به افراد زیر 13 سال اجازه نمی دهد برای حساب ها ثبت نام کنند ، اگرچه بسیاری از کودکان خردسال این سیاست را نادیده می گیرند. این شرکت اخیراً اعلام کرده است که در حال توسعه "هوش مصنوعی و فناوری یادگیری ماشین" جدید برای تشخیص سن افراد هنگام ایجاد حساب است ، اما هرگز جزئیات نحوه کار را نشان نمی دهد.

  کودکان به طور فزاینده ای از والدین خود می پرسند که آیا می توانند به برنامه هایی بپیوندند که به آنها کمک می کند تا از دوستان خود مطلع نشوند. نسخه ای از اینستاگرام که والدین کنترل آن را دارند ، مانند ما که با کودکان مسنجر کنترل کردیم ، چیزی است که در حال بررسی آن هستیم. ما در جاده ها موارد بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت.

  - آدام ماسری @ (mosseri) 18 مارس 2021

  سخنگوی فیس بوک به گاردین گفت که نسخه مخصوص کودکان برای اینستاگرام به روشی مشابه نسخه زیر عمل می کند: برنامه Messenger Kids برای افراد بین 6 تا 12 سال طراحی شده است که والدین حساب های فرزندان خود را کنترل می کنند.

  "به طور فزاینده ای ، بچه ها از والدین خود می پرسند که آیا می توانند به برنامه هایی بپیوندند که به آنها کمک می کند تا با دوستان خود همراه نباشند. سخنگوی گفت: "در حال حاضر ، گزینه های زیادی برای والدین وجود ندارد ، بنابراین ما در حال ساخت محصولات اضافی […] مناسب برای بچه ها هستیم که توسط والدین اداره می شوند." / سخنگو گفت:

  "ما در حال بررسی تجربه کنترل شده والدین به اینستاگرام هستیم تا به بچه ها کمک کند با دوستانشان همراه نباشند ، سرگرمی ها و علایق جدید و موارد دیگر را کشف کنند. "

  اوایل این هفته ، اینستاگرام سیاست های جدیدی را اعلام کرد برای محافظت از جوانترین کاربران خود طراحی شده است. این تغییرات شامل ممنوعیت ارسال پیام مستقیم به بزرگسالان برای بزرگسالانی است که آنها را دنبال نمی کنند. علاوه بر این ، نوجوانان در هنگام مکالمه با کاربران مسن که به "افرادی که رفتار بالقوه مشکوکی از خود نشان داده اند" با آنها احتیاط می کنند ، به آنها هشدار می دهد که "احتیاط را انجام می دهند." عملکرد جستجو در سال 2018 ، بیش از 100 طرفدار بهداشت کودک ، متخصصان پزشکی و گروه های جامعه مدنی از فیس بوک خواستند تا برنامه Messenger Kids خود را متوقف کند ، با این استدلال که کاربران جوان "" سن کافی برای جستجوی پیچیدگی های روابط آنلاین ندارند. "

خبرهای دیگر از موبایل