خبر

 • تک بورد - ایسوس تاریخ انتشار ROG Phone 5 را تأیید می کند

  ایسوس تاریخ انتشار ROG Phone 5 را تأیید می کند
  5 روز و 5 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: Asus تأیید کرد که یکی از بهترین تلفن های بازی در سراسر جهان - ROG Phone 5 - از 10 مارس راه اندازی می شود. ممکن است تعجب کنید که چرا از عدد 5 استفاده می کند در حالی که آخرین ورودی سری ROG Phone 3 بود. دلیل آن این است که عدد 4 در زبان چینی بدشانس تلقی می شود زیرا تقریباً با کلمه "مرگ " همگن است می تواند خریداران خود را در چین و تایوان به تعویق بیندازد.

  ایسوس با شمارش معکوس برای رویداد راه اندازی ROG Phone 5 که از ساعت 6 صبح EST در 10 مارس آغاز می شود ، یک تایمر در وب سایت خود قرار داده است.

   https://techbord.com Asus تاریخ انتشار ROG Phone 5 را تأیید می کند

  انتظار می رود تلفن جدید ROG با صفحه نمایش 6.78 اینچی ، دوتایی ارائه شود. باتری 6000 میلی آمپر ساعتی با شارژ 65 وات ، Snapdragon 888 SoC ، 16 گیگابایت رم ، 512 گیگابایت حافظه ذخیره سازی و دوربین اصلی 64 مگاپیکسلی.

  به نظر می رسد که ROG Phone 5 دارای صفحه نمایش ثانویه نواری مانند است قسمت عقب دستگاه که احتمالاً به عنوان یک هشدار دهنده اعلانات استفاده می شود که هشدارها و جلوه های بازی را نیز نشان می دهد.

  با نام تجاری ROG Asus ، این گوشی همان تمرکز بازی دستگاه های قبلی را خواهد داشت. هر دو ROG Phone 2 و 3 دارای کلیدهای محرک هستند که وقتی تلفن در حالت افقی است ، به عنوان دکمه شانه دو برابر می شوند. یک دکمه قرمز بزرگ در کنار ROG Phone 5 وجود دارد ، بنابراین ما می توانیم انتظار داشته باشیم که دکمه های فیزیکی نیز در آخرین تکرار ظاهر شوند.

   https://techbord.com Asus تاریخ انتشار ROG Phone 5 را تأیید می کند

  همچنین انتظار می رود ROG Phone 5 از همان نرخ تازه سازی 144 هرتز با ROG Phone 3 برخوردار باشد هیچ تلفن فعلی نمی تواند آن را پشت سر بگذارد ، اگرچه اگر حق ثبت اختراع اخیر اپل وجود داشته باشد ، آیفون 13 می تواند به 240Hz برسد.

  ROG Phone 3 با برچسب قیمت 999 دلار راه اندازی شد ، بنابراین این کار را نکنید با دیدن ROG Phone 5 بیش از 1000 دلار متعجب شوید.

خبرهای دیگر از موبایل