techbord.com اگر می توانید آن را سوت بزنید ، جستجوی Google اکنون می تواند آهنگی را که در ذهن شما گیر کرده است شناسایی کند

چیزهای جدید: اگر تا به حال آهنگی در ذهنتان گیر کرده است اما نمی توانید نام یا هنرمند را به خاطر بسپارید ، احتمالاً متوجه شده اید که تا زمانی که متوجه نشوید می تواند تمام روز شما را دچار اشکال کند. خیلی بد است که راهی وجود ندارد که بتوانید لحن خود را در برنامه ای مانند Shazam قرار دهید و بلافاصله آن را شناسایی کنید. خوب ، حالا شما می توانید.

روز پنجشنبه ، Google از "Hum to Search" رونمایی کرد. این ویژگی با آخرین به روزرسانی برنامه تلفن همراه Google برای iOS یا Android ارائه شده است و دقیقاً مانند Shazam کار می کند ، با این تفاوت که شما مجبور نیستید بازی کنید آهنگ واقعی درعوض ، روی نماد میکروفن ضربه می زنید ، می گویید "این چه آهنگی است" یا روی "جستجوی آهنگ" ضربه بزنید. "سپس فقط 10-15 ثانیه آواز بخوانید ، سوت بزنید ، یا صدای آن را زمزمه کنید.

چگونه کار می کند برای توضیح این که ملودی یک آهنگ مانند اثر انگشت آن است: هر کدام از آنها هویت منحصر به فرد خود را دارند. ما مدل های یادگیری ماشینی ساخته ایم که می توانند صدای زنگ ، سوت یا آواز شما را در اثر انگشت سمت راست مطابقت دهند. "هنگامی که یک ملودی را به جستجوی صدا می پردازید ، مدل های یادگیری ماشینی صدا را به یک توالی مبتنی بر عدد تبدیل می کنند که ملودی آهنگ را نشان می دهد . "

الگوریتم های یادگیری ماشین ، ریزه کاری شما را تجزیه و تحلیل می کنند و مطابقت بالقوه را ارائه می دهند. شما هم نباید استاد باشید. تا زمانی که یک تقریب نزدیک با یادداشت ها تولید کنید ، باید کار کند حتی اگر آواز یا آواز خارج از کلید بخورید. ضربه زدن روی آهنگی که فکر می کنید مطابقت دارد نتایج جستجو را مشابه آنچه در صورت تایپ کردن در نام آهنگ پیدا خواهید کرد ، بنابراین متن ، ویدیو ، اطلاعات هنرمند و غیره چهارم بازگردانده می شوند.

این یک ترفند کوچک خوب است ، عالی است برای آن زمان که می توانید لحنی را به خاطر بسپارید ، اما هیچ چیز دیگری نیست. با این حال ، Google هیچ تضمینی برای یادگیری همه چیزهایی که باید درباره آهنگ بدانید ، نخواهد داشت کرم گوش خود را بکشید و یادداشت های انفجار را از سر خود خارج کنید.

اگر می توانید آن را سوت بزنید ، جستجوی Google اکنون می تواند آهنگی را که در ذهن شما گیر کرده است شناسایی کند
mobile/اگر-می-توانید-آن-را-سوت-بزنید-جستجوی-google-اکنون-می-تواند.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com یکی از بهترین تیم های Skyrim در حال کار بر روی یک بازی مستقل است
techbord.com جعبه گشایی نسخه اصلی Nintendo Game Boy طبق برنامه پیش نمی رود
techbord.com تسلا در حال استخدام نیروهای پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به توییت های عصبانی است که به Elon Musk پرداخته شده است
techbord.com PS5 در سال 2020 تقریبا دو برابر XBSX واحد فروخت
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.