خبر

 • تک بورد - اپل می گوید آیفون 12 خود را از ضربان سازهای قلب دور نگه دارید

  اپل می گوید آیفون 12 خود را از ضربان سازهای قلب دور نگه دارید
  چند ثانیه قبل

  TL؛ DR: ممکن است آیفون 12 خود را دوست داشته باشید ، اما اگر دستگاه پزشکی مجهز هستید ، مراقب باشید قلب شما را نشکند. اپل تأکید کرده است که جدیدترین پرچم داران و لوازم جانبی MagSafe خود باید از ضربان سازهای قلب ، دفیبریلاتورهای قلبی-عروقی قابل کاشت (ICD) و سایر ایمپلنت هایی که ممکن است به مغناطیس ها و رادیوها پاسخ دهند ، فاصله داشته باشند.

  MacRumors گزارش می دهد که گرچه اپل مدت هاست اعتراف کرده است که گوشی های جدید و لوازم جانبی آن ممکن است باعث تداخل الکترومغناطیسی در دستگاه های پزشکی شود ، اکنون اطلاعات بیشتری در مورد خطرات احتمالی ارائه می دهد.

  در یک سند پشتیبانی به روز شده ، اپل می نویسد که سری آیفون 12 باید شش اینچ از دستگاه های پزشکی مورد بحث و در صورت شارژ بی سیم بیش از دوازده اینچ فاصله داشته باشد. یک ورودی جداگانه توضیح می دهد که خطرات احتمالی شامل لوازم جانبی مانند شارژر MagSafe و شارژر MagSafe Duo است.

  "تمام لوازم جانبی MagSafe (هر کدام جداگانه فروخته می شوند) حاوی آهن ربا - و MagSafe Charger و MagSafe Duo Charger حاوی رادیو هستند. این آهنرباها و میدانهای الکترومغناطیسی ممکن است در دستگاههای پزشکی تداخل ایجاد کنند. "

  اپل ادعا می کند که اگرچه آیفون 12 دارای آهنربا بیشتری نسبت به مدلهای قبلی است ، اما انتظار نمی رود خطر تداخل مغناطیسی بیشتر باشد. نسبت به گوشی های قدیمی تر.

  علی رغم اصرار اپل مبنی بر اینکه جدیدترین پرچمدار آن تهدیدی برای کاشت دستگاه های پزشکی بیش از آیفون های قبلی نیست ، یک مطالعه اخیر گزارش شده توسط Hearth Rhythm Journal نشان داد که در صورت وجود ضربان ساز Medtronic می تواند غیرفعال شود نزدیکی با آیفون 12.

خبرهای دیگر از موبایل