خبر

 • تک بورد - اپل در سه ماهه دوم سال 2021 ، تنها 13 درصد از سهم محموله ها ، 75 درصد از سود عملیاتی گوشی های جهانی را به دست آورد

  اپل در سه ماهه دوم سال 2021 ، تنها 13 درصد از سهم محموله ها ، 75 درصد از سود عملیاتی گوشی های جهانی را به دست آورد
  11 روز و 2 ساعت قبل

  فروشندگان گوشی های هوشمند از نظر حمل و نقل طی سه ماهه گذشته در حال تغییر و تحول مداوم بوده اند. اما وقتی صحبت از درآمد و سود به میان می آید ، اپل به طور محکم خود را به عنوان رهبر بازار معرفی کرده است.

  Counterpoint Research در آخرین گزارش بازار خود پیشرفت تولیدکنندگان در حمل و نقل ، درآمد و سود را از سه ماهه اول سال 2019 نشان داده است. از آن زمان ، بازیکنان اصلی برای موقعیت از نظر سهم حمل و نقل تلاش کرده اند به در مجموع به جز یک چهارم ، سامسونگ در صدر جدول قرار گرفت ، اما نبرد برای مقام دوم و فراتر از آن بسیار روان بود. فاصله ایمن از رقبای خود در بالای لیست.

  https://techbord.com اپل 75 درصد از سود عملیاتی جهانی گوشی در سه ماهه دوم سال 2021 تنها با 13 درصد از سهم حمل و نقل

  در سه ماهه دوم سال 2021 ، اپل موفق شد 75 درصد از سود عملیاتی کل بازار گوشی و 40 درصد از درآمد را به رغم محاسبه فقط 13 درصد از محموله های جهانی گوشی همانطور که کانترپوینت نشان می دهد ، این هنوز پایین تر از اوج خود در سه ماهه چهارم 2020 است که اپل 86 درصد از سود و نیمی از کل درآمد را بدست آورد. این امر در مورد درآمد نیز صادق بوده است ، به غیر از دو چهارم زمانی که هواوی سامسونگ را برای رتبه دوم شکست داد.

  صحبت از هواوی ، سقوط این شرکت در پی تحریم های آمریکا به وضوح در هر سه دسته نشان داده شده است. این امر به سایر سازندگان گوشی های هوشمند چینی کمک کرد تا اقدامی از جمله Xiaomi ، Oppo و Vivo انجام دهند.

  فاکس های اعتبار تصویر

خبرهای دیگر از موبایل