خبر

 • تک بورد - اپل برنامه خدمات خود را برای رفع مشکلات صدا در آیفون 12 اعلام کرد

  اپل برنامه خدمات خود را برای رفع مشکلات صدا در آیفون 12 اعلام کرد
  17 روز و 19 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ اپل می گوید که "درصد بسیار کمی" از گوشی های سری 12 iPhone ممکن است از نقصی در قسمتی از ماژول گیرنده رنج ببرند که منجر به عدم توانایی تولید صدا در هنگام برقراری یا دریافت تماس می شود. در نتیجه ، اپل بی سر و صدا برنامه تعمیر جدیدی را راه اندازی کرده است که قصد دارد این نقص تولیدی را برطرف کند.

  "برنامه خدمات iPhone 12 و iPhone 12 Pro بدون مشکل صدا " یک تعمیر رایگان برای جایگزینی ماژول معیوب ارائه می دهد ، جایی که مشتریان واجد شرایط می توانند iPhone خود را به مرکز اپل یا مجاز ارسال کنند ارائه دهنده خدمات برای انجام تعمیر.

  فقط تلفن های تولید شده بین اکتبر 2020 تا آوریل 2021 واجد شرایط هستند و - همانطور که از عنوان انتظار داشتید - 12 Mini و 12 Pro Max پوشش داده نشده است (زیرا احتمالاً تحت تأثیر این مسئله قرار نگرفته اند).

  اعلام کرد هرچند که شکست یک جزء در توقف عملکرد چنین ویژگی اساسی بسیار زیبا است ظاهر بد ، به نظر می رسد آنقدر نادر است که قبل از این اعلامیه توجه رسانه ها را به خود جلب نکرده باشد ، و خوب است که ببینیم هر سازنده ای حتی مسائل نسبتاً غیرمعمول را کنار گذاشته است.

  با این حال ، ارزش آن را نیز ندارید g که این فقط یک تعمیر رایگان برای ماژول گیرنده است. این شرکت هشدار می دهد که هنگام ارسال به واحدها نباید به هیچ وجه آسیب ببیند - و در صورت خرابی ، ممکن است مجبور شوید تا از مرکز خدمات برای رفع این آسیب استفاده کنید. اپل همچنین توصیه می کند که قبل از ارسال ، به عنوان یک مورد ، باید تلفن های خود را در iCloud پشتیبان گیری کنید.

  با فرض اینکه دستگاه شما الزامات را برآورده می کند ، پوشش برنامه دو سال پس از آن تمدید می شود. ابتدا در خرده فروشی فروخته شد و بر پوشش گارانتی موجود در تلفن تأثیر نمی گذارد.

خبرهای دیگر از موبایل