خبر

 • تک بورد - اپل: اکوسیستم فروشگاه App فقط در سال گذشته 643 میلیارد دلار فروش داشته است

  اپل: اکوسیستم فروشگاه App فقط در سال گذشته 643 میلیارد دلار فروش داشته است
  9 روز و 23 ساعت قبل

  اپل می گوید App Store در سال 2020 فروش عظیم 643 میلیارد دلاری ایجاد کرده است که بیشتر این مبلغ بابت 30 درصد هزینه ای که شرکت برای خرید برنامه و خریدهای درون برنامه ای دریافت می کند ، ندارد. این ممکن است به پرونده آن در دادگاه کمک نکند ، اما این موضوع چگونگی ایجاد اقتصادی مبتنی بر برنامه توسط شرکت که احتمالاً به بیش از 1 تریلیون دلار در سال می رسد را مورد توجه قرار می دهد.

  این هفته اپل خوشحال بود که گزارش می دهد فروشگاه App طی سال 2020 کمتر از 643 میلیارد دلار صورتحساب و فروش تولید کرده است که رشد چشمگیر 24 درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می دهد. جالب توجه است که 90 درصد این اتفاق در خارج از فروشگاه App رخ داده است ، که این تأیید گزارش قبلی است که اپل کمی بیش از 64 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است.

  غول کوپرتینو تحقیق اقتصاددانان را در Analysis Group برای بررسی فروشگاه App سفارش داد. از دیدگاه جهانی و همچنین نحوه عملکرد آن از طریق همه گیری. در میان یافته ها این است که در پنج سال گذشته تعداد توسعه دهندگان کوچک 40 درصد افزایش یافته است ، در حالی که درآمد آنها تا حدی افزایش یافته است که از هر هشت نفر یک نفر از رقم قطع سالانه برای یک توسعه دهنده کوچک فراتر می رود.

  https://techbord.com اپل: اکوسیستم App Store فقط در سال گذشته 643 میلیارد دلار فروش داشته است

  < p> اپل می گوید که از هر چهار توسعه دهنده کوچک یک نفر در سال های 2015 تا 2020 به طور متوسط ​​25٪ در سال درآمد خود را افزایش داده است و از هر 5 نفر چهار نفر فعالیت خود را در بیش از 40 کشور گسترش داده اند.

  این شرکت همچنین موفقیت برخی از توسعه دهندگان بزرگ در عمومی کردن شرکت های خود را تبلیغ کرد ، به طوری که 40 شرکت مبتنی بر برنامه در ایالات متحده و اروپا در زمان IPO به ارزش کلی 459 میلیارد دلار دست یافتند.

  همچنین بخوانید: مدیر عامل Snap از پرداخت 30٪ مالیات اپل خوشحال است ، می گوید Snapchat بدون آیفون وجود نخواهد داشت

  39 شرکت دیگر در این دو شرکت o مناطق از مجموع بیش از 45 میلیارد دلار از سال 2011 خریداری شده اند. نمونه های قابل توجه شامل Snapchat - که در سال 2017 با ارزیابی 33 میلیارد دلاری در دسترس عموم قرار گرفت و Airbnb - که سال گذشته با 47 میلیارد دلار ارزیابی عمومی شد.

  وقتی با دقت بیشتری بررسی شد ، رقم 643 میلیارد دلار است مجموع تخمین ها در چندین دسته از برنامه ها و استراتژی های مختلف کسب درآمد.

  بزرگترین دسته کالاهای فیزیکی و خدمات است که 511 میلیارد دلار درآمد کسب کرد ، در حالی که کوچکترین مربوط به پرداخت های دیجیتال است که فقط حدود 5 میلیارد دلار درآمد کسب کرد.

  کالاها و خدمات دیجیتال 41 درصد افزایش داشته است ، در حالی که فروش در گروه سفر و مسافرت بیش از 30 درصد کاهش یافته است.

  https://techbord.com اپل: اکوسیستم فروشگاه App فقط در سال گذشته 643 میلیارد دلار فروش داشته است

  رقم اصلی مورد نظر اپل نکته قابل توجه در اینجا این است که بیشتر این مبلغ کلان مشمول پورسانت 30 درصدی شرکت برای برنامه ها و خدمات فروخته شده نیست از طریق App Store ، و اثبات فرصت عظیم ایجاد شده برای دیگران است. به همین منظور ، این شرکت همچنین 250،000 API در 40 کیت توسعه نرم افزار فراهم کرده و اقدامات آموزشی مختلفی را آغاز کرده است که فقط در سال گذشته بیش از دو میلیون دانشجو و مربی را به خود جلب کرده است.

  تیم کوک مدیر عامل در بیانیه ای گفت که "توسعه دهندگان در فروشگاه App App هر روز ثابت می کنند که هیچ بازار نوآورانه ، انعطاف پذیر یا پویایی بیش از اقتصاد برنامه در زمین وجود ندارد. [...] نتیجه فقط برنامه های خارق العاده ای برای کاربران نیست: این 's است مشاغل ، این فرصت است و نوآوری ناگفته ای است که می تواند برای سالهای طولانی اقتصاد جهانی را قدرتمند سازد. "

  https://techbord.com اپل: اکوسیستم فروشگاه App فقط در سال گذشته 643 میلیارد دلار فروش داشته است

  تصویر: اندی ین

  زمان این مطالعه جالب است ، زیرا غول کوپرتینو در حال حاضر درگیر نبرد قانونی با Epic Games بر سر ادعای دروازه بان App Store است. یک حکم در ماه آگوست پیش بینی می شود و احتمالاً قابل تجدیدنظر است ، بنابراین ما احتمالاً سالها با تصمیم نهایی در این مورد فاصله داریم.

  این مطالعه ممکن است به پرونده اپل کمک نکند اما نشان می دهد این شرکت یک اقتصاد مبتنی بر برنامه در اطراف فروشگاه App ایجاد کرده است که می تواند تا سال 2023 به 1 تریلیون دلار و در سال 2025 به 2 تریلیون دلار برسد ، با این فرض که نرخ رشد فعلی حفظ شود.

  اگر چشم انداز یک iOS را می خواهید توسعه دهنده ، پست وبلاگ Marco Arment (از شهرت Tumblr و Instapaper) را در این مورد بررسی کنید. مارکو استدلال می کند که رهبران اپل دوست دارند تصویری را به تصویر بکشند که این اقتصاد مبتنی بر برنامه بزرگ وجود خود را مدیون فروشگاه App است ، در حالی که تشخیص نمی دهد iOS همچنین از توسعه دهندگان ارائه برنامه ها و خدمات با کیفیت بالا به سیستم عامل بسیار سود برده است ، که به نوبه خود iOS را به یک بستر جذاب برای مصرف کنندگان تبدیل کرده است.

خبرهای دیگر از موبایل