techbord.com اپل از بازپرداخت مادري كه پسر شش ساله اش 16000 دلار خرج Sonic Force كرده است خودداري مي كند

Facepalm: اگر والدین بچه های دوستدار بازی های موبایل برای خاموش کردن خریدهای درون برنامه ای به اخطار دیگری احتیاج داشتند ، در اینجا این است: یک پسر شش ساله از ایالت کانکتیکات با استفاده از کارت اعتباری مادرش 16000 دلار صرف نیروهای Sonic کرد.

نیویورک پست گزارش داد که جورج جانسون از ویلتون ، کانتیکت ، از iPad و کارت مادر جسیکا برای خرید در ماه جولای استفاده کرده است. در Sonic Force ، اینها از 1.99 دلار شروع می شوند و به 99 دلار می رسند ، و امکان دسترسی به شخصیت های بیشتر و سرعت بیشتر را فراهم می کنند.

جسیکا هنگام کار در خانه در هنگام شیوع بیماری ، متوجه نمی شد که جورج صدها دلار برای این کار خرج می کند زمان ، از جمله جمع آوری 2500 دلار در 25 هزینه فقط در یک روز. جسیکا گفت: "مثل اینکه کودک 6 ساله من خط کوکائین کار می کرد - و بازدیدهای بزرگتر و بزرگتری انجام می داد." "این بازی ها کاملاً غارتگرانه طراحی شده اند و بچه ها را مجبور به خرید چیزهایی می کنند. چه بزرگسالی 100 دلار برای یک صندوق طلا مجازی خرج می کند؟ "

 https://techbord.com اپل از بازپرداخت مادري كه پسر شش ساله اش 16000 دلار خرج نيروهاي صوتي كرده است خودداري مي كند

وقتی جسیكا صدها دلار دید او از طریق اپل و پی پال به حساب Chase خود شارژ شد ، وی تصور كرد كه این كلاهبرداری بوده و با بانك تماس گرفت. وی گفت: "نحوه جمع شدن این اتهامات ، تقریباً غیرممکن بود [که بفهمید] آنها از یک بازی بوده اند." تا اکتبر طول کشید تا اینکه چیس به او گفت که با اپل تماس بگیرد. این تنها پس از آن بود که یک نماینده از شرکت کوپرتینو از این اتهامات عبور کرد و جسیکا با دیدن نمادی از Sonic متوجه شد که چه کسی مسئول آن است.

"پسرم نمی فهمید که پول واقعی است ، "او به پست گفت. "او در حال بازی کارتونی در دنیایی است که می داند واقعی نیست. چرا پول برای او واقعی است؟ این یک جهش شناختی بزرگ را می طلبد." "

به نظر می رسد که اپل خیلی با اوضاع جسیکا دلسوز نبود و به پنجره 60 روزه برای بازپرداخت پول درمورد دلیل بازپرداخت اتهامات اشاره کرد. جسیکا توضیح داد: "دلیل این که ظرف 60 روز با من تماس نگرفتم این است که چیس به من گفت احتمالاً کلاهبرداری بوده است - PayPal و Apple.com اتهامات اصلی کلاهبرداری هستند". اپل به جسیکا ، که شوهرش به طور تمام وقت از این دو کودک مراقبت می کند ، نمی تواند وام خود را پرداخت کند ، گفت که باید خریدهای درون برنامه ای را در تنظیمات خاموش کرده باشد. وی گفت: "بدیهی است ، اگر می دانستم كه زمینه ای برای این كار وجود دارد ، من نمی توانستم به 6 ساله ام اجازه بدهم كه تقریباً 20،000 دلار برای حلقه های طلای مجازی دریافت كند."

< وقتی جورج در مورد مخارج خود روبرو شد ، قول داد که پول وی را پس دهد. "چگونه؟ من 4 دلار به او می دهم تا اتاقش را تمیز کند! من به جورج به معنای واقعی کلمه گفتم ،" من در مورد کریسمس چیزی نمی دانم "، اما جسیکا هنوز هم معتقد است که این تقصیر فقط مربوط به اپل است. وی به شوخی (احتمالاً) گفت: "شاید من مجبور شوم این بچه را مجبور كنم كه 15 سال دیگر وقتی اولین شغلش را به من پرداخت كند".

علیرغم هشدارها ، این حادثه آخرین نمونه از این موارد است زمانی اتفاق می افتد که بچه ها به روش های پرداخت والدین خود دسترسی داشته باشند. در ماه ژوئن ، یک پدر کشف کرد دختر یازده ساله اش تقریباً 6000 دلار خرج روبلاکس کرده است. یک نوجوان نیز وجود داشت که "ناآگاهانه" 8000 دلار برای یکی از بازیهای فیفا هزینه کرد و یک کودک 11 ساله دیگر که تقریباً 7،500 دلار در معاملات خرد طی دو هفته منفجر کرد.

اعتبار تصویر: Stock-Asso

اپل از بازپرداخت مادري كه پسر شش ساله اش 16000 دلار خرج Sonic Force كرده است خودداري مي كند
mobile/اپل-از-بازپرداخت-مادري-كه-پسر-شش-ساله-اش-16000-دلار-خرج.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com AMD در رویداد 3 مارس از کارت بعدی Radeon RX 6000 رونمایی خواهد کرد
techbord.com هنری کاویل فرمانده شپارد است؟ پست اینستاگرام به پروژه مخفی Mass Effect اشاره دارد
techbord.com پاره شدن صفحه یا تأخیر ورودی؟ به Vsync یا نه به Vsync؟
techbord.com انویدیا می گوید 100 تا 300 میلیون دلار از درآمد Q4 از استخراج کنندگان رمزنگاری حاصل شده است
techbord.com آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) تخم مرغ عید پاک را در چتر نجات مریخ نورد ناسا پایداری پنهان کرد
techbord.com سونی قصد دارد موارد انحصاری PlayStation بیشتری را از جمله Days Gone به کامپیوتر وارد کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.