خبر

 • تک بورد - اپل آیفون های دوستدار هکر را برای محققان امنیتی ارسال می کند

  اپل آیفون های دوستدار هکر را برای محققان امنیتی ارسال می کند
  23 روز و 14 ساعت قبل

  به ما گفته شده که آیفون های SRD به مدت 12 ماه قابل تمدید ارائه می شوند و همچنان در مالکیت اپل هستند. اینها برای استفاده شخصی یا حمل روزانه شما نیستند. در عوض ، آنها باید همیشه در محل شرکت کنندگان برنامه باقی بمانند. آسیب پذیری هایی که با استفاده از SDR پیدا شده اند باید به اپل گزارش شوند و اگر اشکال در کد شخص ثالث وجود دارد ، به شخص ثالث مناسب مراجعه کنید.

  اپل سرانجام به قول خود درمورد بکارگیری آیفون های دوستانه هکر به کسانی که در برنامه دستگاه تحقیق امنیتی خود (SRD) شرکت می کنند عمل می کند.

  همانطور که در ماه جولای اعلام شد ، برنامه SDR به این معنی است که با آوردن محققان بیشتر امنیتی به سیستم عامل ، به بهبود امنیت برای همه کاربران iOS کمک می کند و همچنین کارایی افرادی که قبلاً روی امنیت iOS کار کرده اند را بهبود می بخشد. شرکت کنندگان یک آیفون ویژه دریافت می کنند که دسترسی پوسته ای را برای کاربران فراهم می کند و می توانند هر ابزاری را اجرا کنند و حقوق خود را انتخاب کنند.

  "در غیر این صورت ، SRD برای اینکه یک تحقیق نماینده باشد ، هرچه بیشتر با یک آیفون استاندارد رفتار می کند. هدف ، "اپل گفت. ">

  آسیب پذیری های کشف شده با SDR به طور خودکار برای پاداش از طریق Apple Security Bounty در نظر گرفته می شود.

  علاقه مندان به شرکت در برنامه SRD باید یک دارنده حساب در Apple Developer باشند. برنامه ریزی کنید و سابقه موفقیت خود را در یافتن مسائل امنیتی در سیستم عامل های اپل یا سایر سیستم عامل ها و سیستم عامل های مدرن ثابت کنید. شما همچنین باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و یک کارمند فعلی اپل نباشید (یا در 12 ماه گذشته در این شرکت کار کرده باشید).

  اعتبار مستند: Konstantin Savusia





خبرهای دیگر از موبایل