خبر

 • تک بورد - اولین برنامه تلفن همراه OnlyFans در Android و iOS موجود است ، اما هیچ بدن برهنه ای پیدا نخواهید کرد

  اولین برنامه تلفن همراه OnlyFans در Android و iOS موجود است ، اما هیچ بدن برهنه ای پیدا نخواهید کرد
  6 روز قبل

  OnlyFans به دلیل تعداد زیادی حساب های پر از محتوای بزرگسالان مشهور است ، اگرچه افراد زیادی لباس های خود را روی آن نگه می دارند. علی رغم جذب بیش از 130 میلیون کاربر در ماه ، هیچ برنامه ای وجود نداشته است که وب سایت را تکرار کند - گوگل و اپل چنین مواردی را در فروشگاه های مربوطه خود مجاز نمی دانند. با کمال تعجب ، OF دارای نسخه برنامه است. فقط فاقد بدن برهنه است

  بلومبرگ گزارش می دهد که برنامه OnlyFans ، با نام OFTV ، پس از مدتی توسعه در ماه ژانویه راه اندازی شد. این شرکت در حال حاضر آن را تبلیغ می کند این برنامه بخشی از تلاش برای فاصله گرفتن از تصویر "سایت پورنو آماتور" و تبدیل شدن به یک پلت فرم معتبر برای سازندگان آنلاین ، مشابه Patreon است.

  این برنامه در حال حاضر دارای کتابخانه ای با بیش از 800 فیلم ، از جمله مجموعه اصلی "Unlocked" که شامل گفتگوهایی با سازندگان مانند شخصیت رسانه ای و میا خلیفه مجری سابق فیلم بزرگسالان ، بلا تورن بازیگر/کارگردان و هالی مدیسون است. همچنین فیلم هایی از مربیان تناسب اندام ، سرآشپزها ، نوازندگان ، پادکسترها و موارد دیگر وجود دارد. بلومبرگ خاطرنشان می کند که در حالی که عاری از هرزه است ، تعداد زیادی زن پوشیده اند - یکی از پادکست ها Coffee and Cleavage نام دارد - اما همین را می توان در مورد Twitch نیز گفت.

   https://techbord.com اولین برنامه تلفن همراه OnlyFans در Android و iOS موجود است ، اما بدن برهنه ای پیدا نخواهید کرد

  هنگام پختن نیمه برهنه مراقب روغن داغ باشید

  تیم STokely مدیر عامل OnlyFans به بلومبرگ گفت: "OFTV راهی فوق العاده مناسب برای تماشاگران برای تماشای محتوای سازندگان مورد علاقه فراهم می کند." "هیچ محتوای مخصوص بزرگسالان در OFTV وجود ندارد. از آنجا که درآمدزایی نمی شود و تأثیر مستقیمی بر درآمد سازندگان ندارد ، می توانیم در فروشگاه برنامه حضور داشته باشیم. "

  OFTV در حال حاضر در Google Play Store و App Store اپل موجود است. استوکلی می گوید در حال حاضر هیچ برنامه ای برای شروع هزینه برای دسترسی یا معرفی تبلیغات وجود ندارد.

  محبوبیت وب سایت OnlyFans سال گذشته در طول همه گیری همه گیر افزایش یافت و معاملات هفت برابر افزایش یافت و به 2.4 میلیارد دلار رسید و درآمد 553 افزایش یافت. درصد به حدود 390.4 میلیون دلار می رسد. یک گزارش اخیر ادعا کرد که ایجاد محتوا برای سایت به انگلیس کمک کرد تا با قفل ها کنار بیاید.

خبرهای دیگر از موبایل