خبر

 • تک بورد - انویدیا Fortnite را از طریق GeForce Now به iOS بازگرداند

  انویدیا Fortnite را از طریق GeForce Now به iOS بازگرداند


  10 روز و 8 ساعت قبل

  آیا دلتان برای بازی Fortnite در آیفون تنگ شده است؟ اگر چنین است، ما یک خبر خوب برای شما داریم. Fortnite به iOS باز می گردد، اما نه از طریق اپ استور. در عوض، انویدیا این کار را انجام می دهد و بازی معروف بتل رویال را به پلتفرم موبایل می آورد.

  هفته آینده، انویدیا یک نسخه بتای بسته با زمان محدود را راه اندازی خواهد کرد تا به گیمرهای موبایل امکان بازی Fortnite را با پشتیبانی لمسی داخلی از طریق GeForce Now بدهد. کاربران iOS مجاز به بازی Battle Royale Epic Games از طریق مرورگر وب سافاری خواهند بود، در حالی که آنهایی که در اندروید هستند می‌توانند این کار را از طریق برنامه GeForce Now Android انجام دهند.

  برای کاربران اندروید، این خبر ممکن است دقیقاً به همین صورت باشد. یک روش جایگزین برای بازی Fortnite. با این حال، از زمانی که اپل در آگوست 2020 بازی Battle Royale را از اپ استور حذف کرد، کاربران iOS از این بازی محروم شدند. ضربات در دادگاه اکثر پرونده ها به نفع اپل صادر شد، اما Epic درخواست تجدید نظر داد. در همین حال، Fortnite در هیچ کجای اپ استور دیده نمی شود، زیرا اپل از اضافه شدن بازی بتل رویال تا زمانی که همه درخواست ها تمام نشده است، خودداری کرد، که ممکن است تا پنج سال طول بکشد.

  https://techbord.com <b>انویدیا</b> Fortnite را از <b>طریق</b> GeForce Now به iOS برمی گرداند

  اگر می خواهید Fortnite بسته را امتحان کنید بتا در GeForce Now موبایل، با خیال راحت به لیست انتظار بپیوندید. شما به یک حساب Nvidia و یک عضویت GFN نیاز دارید (مشترکین رایگان نیز واجد شرایط هستند). انویدیا در هفته‌های آینده کاربران را به صورت دسته‌ای انتخاب می‌کند.

  Fortnite اولین بازی رایانه شخصی با پشتیبانی از کنترل لمسی است که به پلتفرم بازی‌های ابری Nvidia عرضه می‌شود، اما این شرکت قصد دارد به زودی عناوین بیشتری را اضافه کند. این حرکت به شرکت اجازه می‌دهد تا فراتر از رایانه‌های رومیزی و لپ‌تاپ‌ها گسترش یابد و حضور خود را در بخش تلفن همراه افزایش دهد.

  علاوه بر Fortnite، انویدیا بازی‌های دیگری را نیز به سرویس استریم بازی‌های ابری خود اضافه کرد، از جمله The Anacrusis، Supraland Six Inches Under. ، تمدن های کهکشانی 3 و آماده یا نه.


  تگ ها:

  انویدیا , tnite , طریق , gece , بازگرداند


  v 37
خبرهای دیگر از موبایل