خبر

 • تک بورد - اندروید 12 در حال حاضر برای دارندگان Pixel در دسترس است

  اندروید 12 در حال حاضر برای دارندگان Pixel در دسترس است
  19 روز و 14 ساعت قبل

  بسیار مورد انتظار: جدیدترین نسخه سیستم عامل تلفن همراه Android Google در حال حاضر در دسترس است و با استقبال جدیدترین رویداد Pixel این شرکت روبرو می شود. با این حال ، برای همه در دسترس نیست. در حال حاضر ، فقط دارندگان Pixel می توانند به اندروید 12 دسترسی داشته باشند. بقیه ما به احتمال زیاد باید آن را برای یکی دو ماه دیگر کنار بگذاریم.

  تلفن های Pixel 3 و بالاتر واجد شرایط بروزرسانی هستند ، اما ما مطمئن نیستیم که Android 12 برای بقیه جهان صاحب تلفن های هوشمند عرضه شود. برخی گزارش ها می گویند ممکن است اواخر امسال باشد ، اما هنوز تاریخ خاصی مشخص نشده است.

  اما در بلند مدت این خوب است. اگرچه اندروید 12 اکنون به طور کامل منتشر شده است ، بدون شک هنوز تعداد انگشت شماری از اشکالات در اینجا و آنجا جمع شده اند. دارندگان پیکسل می توانند موارد زیر را ردیابی کرده و گزارش دهند تا دیگران بعداً تجربه پایدارتری داشته باشند. این یک موقعیت برد-برد است.

  از نظر ویژگی های جدید ، اندروید 12 تعداد بسیار زیادی بسته بندی می کند. برای شروع ، دارای یک رابط کاربری کاملاً جدید است که از زبان طراحی جدید "Material You " Google استفاده می کند. تکامل در طراحی متریال این تنظیمات پالت رنگی در سراسر سیستم ، انیمیشن های روان تر و نمادها و اشکال سبک تر و "بازیگوش" را ارائه می دهد.

  https://techbord.com اندروید 12 اکنون برای دارندگان Pixel در دسترس است

  علاوه بر این ، داشبورد جدید حریم خصوصی نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد با نگاهی گذرا ، نمای شبیه نمودار پایینی که برنامه های آن در 24 ساعت گذشته از مجوزهای خاصی استفاده کرده اند. شما همچنین یک نشانگر سبز کوچک در بالا سمت راست صفحه خود خواهید یافت که به شما اطلاع می دهد وقتی برنامه ای که استفاده می کنید به دوربین یا میکروفون دستگاه شما دسترسی دارد.

  حفظ حریم خصوصی بزرگ دیگر- ویژگی متمرکز Android "Private Compute Core " است. Core می تواند کارهای یادگیری ماشین مانند پردازش صدا و زبان را مستقیماً در دستگاه شما پردازش کند ، به جای ارسال داده به و از ابر.

  در از نظر تغییرات کمتر مهم ، ایموجی های تازه شده ، دکمه "ضبط بیشتر " جدید برای اسکرین شات و تعداد انگشت شماری از ویژگی های متمرکز بر دسترسی پیدا خواهید کرد. روی هم رفته ، این یک به روز رسانی گوشتی است و احتمالاً بسیاری از دارندگان Android منتظر آن خواهند بود.

خبرهای دیگر از موبایل