خبر

 • تک بورد - انتظار می رود تلفن آینده Pixel 6 دارای SoC ساخت Google باشد

  انتظار می رود تلفن آینده Pixel 6 دارای SoC ساخت Google باشد
  1 روز و 18 ساعت قبل

  شایعه سازی: گفته می شود که گوگل در حال توسعه سیستم سفارشی مخصوص سیستم عامل روی گوشی های نسل بعدی Pixel (SoC) است. انتظار می رود این تراشه که به طور مشترک با سامسونگ در حال توسعه است ، در آینده Pixel 6 در اواخر سال جاری به نمایش در آید. این خبر به دنبال تماس قبلی درآمدزایی منتشر شد كه در آن مدیر عامل گوگل ، سوندار پیچای ، "سرمایه گذاری های عمیق تر در سخت افزار" را توصیف كرده و "نقشه راه فوق العاده

  ما شنیده بودیم که Pixel 6 Google از Snapdragon 775 یا 780G پشتیبانی می کند ، با این حال گزارش جدیدی از 9to5Google ادعا می کند که امسال گوگل شروع به کار SoC جدیدی با نام رمز "Whitechapel" می کند. طبق اسناد داخلی گوگل که در گزارش به اشتراک گذاشته شده است ، این کار با تراشه "GS101 " در تلفنهای آینده Pixel 6 آغاز خواهد شد. Exynos SoCs برای گوشی های اندرویدی Galaxy خود. گزارش دوم از XDA-Developers بیشتر روشنگر SoC است و ادعا می کند که GS101 از سه خوشه با TPU (واحد پردازش تنش) برای یادگیری ماشین و یک تراشه امنیتی یکپارچه برخوردار است.

  همچنین ممکن است برنامه بلند مدت گوگل استفاده از تراشه های داخلی در گوشی های Pixel و Chromebook باشد ، به روشی مشابه که اپل از سری A در iPhone و iPad و اخیراً از تراشه های سری M در رایانه استفاده می کند.

  از طریق سخت افزار و نرم افزار کاملاً ادغام شده ، گوگل ممکن است ضمن اطمینان از امنیت و قابلیت اطمینان ، به سطح بالاتری از کنترل بر سخت افزار Pixel امیدوار باشد. این یک حرکت بزرگ برای یک محصول نسبتاً کم حجم است ، اما اگر موفق شود یک محصول هوشمندانه است و باعث تغییر بازی در صفحات Google Pixel می شود.

خبرهای دیگر از موبایل