خبر

 • تک بورد - ال جی می خواهد آیفون را در فروشگاه های خود بفروشد و سامسونگ آن را دوست ندارد

  ال جی می خواهد آیفون را در فروشگاه های خود بفروشد و سامسونگ آن را دوست ندارد
  28 روز و 12 ساعت قبل

  پس از کناره گیری از ساخت تلفن های هوشمند ، ال جی با این سال روبرو شده است که با مکان کف و پرسنلی که قبلاً به دستگاه های دستی اختصاص داده شده بود ، در مکان های فیزیکی "بهترین فروشگاه" خود چه کار کرد ، که حدود 400 مورد از آنها در سراسر کره جنوبی وجود دارد. برنامه این است که فروش آیفون های اپل آغاز شود ، که غول کره ای سامسونگ به وضوح از آن ناراحت است.

  همانطور که توسط Business Korea گزارش شده است ، LG به دنبال تهیه محصولات اپل در فروشگاه های آجر و ملات بهترین فروشگاه خود است ، که پس از فروش محصولات LG دیگر مانند تلویزیون های پیشرفته همچنان به فروش می رسند. عزیمت شرکت از بازار تلفن.

  اکنون ، ظاهرا سامسونگ وارد عمل شده است ، با استناد به توافق نامه ای که در ماه مه 2018 امضا شد و تولید کنندگان را محدود به فروش فقط تلفن های LG در مغازه های LG و تلفن های سامسونگ در خرده فروشی خود کرد. مکانها فروش تلفن های اپل این توافق نامه را نقض می کند ، اما ال جی ادعا می کند که در صورت تغییر عمده شرایط می تواند مذاکره مجدد انجام شود.

  به راحتی می توان گفت که LG کاملاً از تجارت تلفن خارج شده است تغییر قابل توجه در همین حال ، انجمن مسئول نگران تأثیر بر توزیع کنندگان کوچکتر تلفن است ، که توافق نامه برای محافظت از آن بود ، اگرچه توافق کرده است که مذاکره مجدد لازم است.

  حضور خرده فروشی فیزیکی LG در کره قابل توجه است ، بنابراین قابل درک است که سامسونگ از این اقدام احساس خطر می کند ، به خصوص که اپل با 29.8 درصد سهم از تلفن های 5G فقط با سری آیفون 12 خود ، پیشرو در بازار است. سامسونگ در حال حاضر در جایگاه چهارم مشترک گوشی های 5G قرار گرفته است. سامسونگ ادعا می کند که به سه شرکت بزرگ تلفن همراه کره جنوبی - SK Telecom ، KT Corp و LG U + - متکی است تا تلفن های خود را در بهترین فروشگاه ها نیز نشان دهد.

  LG Electronics این است تصمیم به فروش آیفون ، آیپد و اپل واچ در LG Bestshop (فروشگاه آفلاین در کره) توسط کارمندان ال جی از 1 آگوست است. اکنون سامسونگ از 3 شرکت مخابراتی در کره درخواست کرد که به طور غیر مستقیم از ال جی نیز برای فروش تلفن های گلکسی درخواست کنند. جزئیات در https://t.co/INAn3SFaZQ

  - Tron ❂ #MicrosoftEvent (FrontTron) 25 ژوئن 2021

  سامسونگ با این برنامه ها ممکن است بین یک سنگ و یک مکان سخت گیر افتاده باشد. به اشتراک گذاشتن فضای قفسه در بهترین فروشگاه ها باعث کاهش درآمد LG از جدیدترین و بهترین دستگاه های Galaxy خود می شود و همچنین فروش بالقوه فروش را از فروشگاه های فیزیکی خود انجام می دهد - اما گزینه دیگر این است که محصولات اپل بدون بیش از 400 مورد جدید به فروش برسند از ابتدای ماه آگوست ، دقیقاً به موقع رسیدن آیفون 13 در ماه سپتامبر.

خبرهای دیگر از موبایل