خبر

 • تک بورد - ال جی قول سه سال بروزرسانی اندروید را برای تلفن های ممتاز خود داده است

  ال جی قول سه سال بروزرسانی اندروید را برای تلفن های ممتاز خود داده است
  26 روز و 21 ساعت قبل

  چرا مهم است: اعلام LG مبنی بر ترک کار با تلفن ، صاحبان گوشی های اخیر خود را نگران کرده است ، اما خبرهای خوبی وجود دارد: این شرکت قول داده است که سه سال به روزرسانی اندروید را برای دستگاه های ممتاز خود که در سال 2019 یا بعد از آن راه اندازی شده است ، ارائه دهد.

  ال جی طی چند سال اخیر شاهد کاهش سهم خود در بازار موبایل بوده است. این شرکت سومین سازنده بزرگ تلفن در جهان در سال 2013 بود ، اما پای آن تا حدود 2٪ کاهش یافته است. پس از شش سال از دست دادن پول - در مجموع تقریباً 4.5 میلیارد دلار - این شرکت در ژانویه هشدار داد که خروج از تجارت ممکن است. این سناریو پس از آنکه فولکس واگن AG و ویتنام Vingroup JSC از مذاکرات برای خرید خارج شدند ، واقعیت پیدا کرد.

  شرکت هایی که تجارت تلفن را ترک می کنند ، اغلب سریع به پشتیبانی از گوشی های خود پایان می دهند ، اما ال جی متعهد شده است تا سه مورد تکرار به روزرسانی های Android برای دستگاه های برتر آن که در سال 2019 یا بالاتر منتشر شده است. این موارد عبارتند از:

  LG G8 ThinQ LG G8x ThinQ LG G8s ThinQ LG V50 ThinQ LG V60 ThinQ LG Velvet LG Wing

  به عنوان مثال در مورد LG Velvet ، این گوشی با اندروید 10 راه اندازی شده است ، بنابراین دارندگان باید دریافت کنند تا آندروید 13 به روزرسانی می شود.

  دارندگان LG Wing واجد شرایط سه سال به روزرسانی اندروید هستند

  علاوه بر این ، برخی از LG اخیر تلفن های غیر ممتاز آخرین نسخه های Android را دریافت می کنند. این "برخی از مدل های 2020 مانند LG Stylo و سری K" را به عنوان دستگاه هایی که قرار است دو به روزرسانی سیستم عامل دریافت کنند نامگذاری می کند. عملکرد و سازگاری.

  ال جی انتظار دارد تجارت تلفن خود را در تاریخ 31 ژوئیه پایان دهد. در سه ماهه دوم نیز به تولید دستگاه ادامه خواهد داد و مردم هنوز هم می توانند گوشی های فعلی ال جی را خریداری کنند. پشتیبانی سرویس و به روزرسانی های امنیتی "برای مدتی ارائه می شود" برای این مدل ها.

  تصویر مستند: Grzegorz Czapski

خبرهای دیگر از موبایل