خبر

 • تک بورد - ال جی خبر خروج از تجارت تلفن را اعلام کرد

  ال جی خبر خروج از تجارت تلفن را اعلام کرد
  1 ساعت و 1 دقیقه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ پس از ماه ها شایعه در مورد وقوع آن ، ال جی سرانجام تأیید کرد که تجارت تلفن را ترک می کند. این غول کره جنوبی گفت که تصمیم برای تعطیلی واحد سیار خود امروز توسط هیئت مدیره تصویب شده است. این امر پس از آن صورت می گیرد که این بخش شش سال را با از دست دادن پول ، در کل 4.5 میلیارد دلار صرف کرده است.

  در حالی که یکی از برجسته ترین بازیکنان در دنیای تلویزیون ، لوازم خانگی و مانیتور است ، ال جی سال ها به دنبال کاهش سهم خود از بازار تلفن تا حدود 2 درصد بوده است - غول کره ای سومین تولید کننده بزرگ تلفن در 2013.

  ال جی در Q3 2020 فقط 6.5 میلیون تلفن هوشمند را به فروش رسانده است که در مقایسه با سه ماهه مشابه سال قبل 7.2 میلیون کاهش داشته است. برای کل سال 2020 ، 23 میلیون تلفن را حمل کرد. برای مقایسه ، سامسونگ 256 میلیون دلار منتقل کرد.

  LG Wing 5G

  علائم از ماه ژانویه برای LG شوم به نظر می رسید. مدیر عامل شرکت Kwon Bong-seok به کارکنان توصیه کرد که واحد "با توجه به تمام اقدامات ممکن ، از جمله فروش ، برداشت و کوچک سازی تجارت تلفن های هوشمند ،" "در نظر گرفته است."

  پس از عدم موفقیت LG به احتمال زیاد خروج از بازار ماه گذشته یک خریدار برای تقسیم تقسیم کنید. طبق گزارشات ، فولکس واگن آلمان و Vingroup JSC ویتنام علاقه مند بودند ، اما مذاکرات به نتیجه رسید. اکنون ، به نظر اجتناب ناپذیر اتفاق افتاده است.

  "تصمیم استراتژیک LG برای خروج از بخش تلفن های همراه کاملاً رقابتی ، این شرکت را قادر می سازد تا منابع خود را در مناطق رشد مانند اجزای وسایل نقلیه الکتریکی ، دستگاه های متصل ، در بیانیه ای گفته شده است خانه های هوشمند ، رباتیک و هوش مصنوعی.

  باتری قابل جابجایی LG G5 مدولار می دهد. اینها را به خاطر می آورید؟

  این تصمیم به این معنی است که بعید به نظر می رسد دستگاه هایی از جمله LG V70 ThinQ ، LG G10 و LG Velvet 2 و همچنین LG Rollable شایعه داشته باشند.

  < p> LG گفت موجودی فعلی گوشی های شما برای خرید آنلاین و در فروشگاه ها همچنان در دسترس خواهد بود ، در حالی که مشتریان موجود دریافت "به روزرسانی های نرم افزاری و پشتیبانی خدمات" را برای مدتی ادامه می دهند که بسته به منطقه متفاوت خواهد بود. "

  < p> این شرکت انتظار دارد تا 31 ژوئیه تجارت تلفن همراه خود را پایان دهد ، اگرچه برخی از مدل های موجود پس از آن هنوز در دسترس هستند. این دنیای موبایل را به طور کامل پشت سر نمی گذارد. دو دهه فعالیت تجاری تلفن همراه برای فناوری های مرتبط مانند 6G و سایر محصولات آینده اعمال خواهد شد.

  شرم آور است که LG ببیند فضای تلفن همراه را ترک می کند ، که فقط 7٪ از درآمد کل آن را تشکیل می دهد - کوچکترین بخش از پنج بخش شرکت. این شهرت برای نوآوری ، نه همیشه با موفقیت ، در منطقه ای بود که اغلب از این کلمه می ترسید. G5 ماژولار ، LG G8X با صفحه نمایش دوگانه ، LG G Flex 2 انعطاف پذیر و LG Wing 5G با آینده وجود دارد که به چند مورد اشاره می کنیم. از آن دسته از ما که دارای یک گوشی ال جی هستیم یا هنوز هم هستیم ، خداحافظی غم انگیزی داریم.

  اعتبار مستر: Grzegorz Czapski

خبرهای دیگر از موبایل