techbord.com ال جی تلفن بعدی Explorer Project را با صفحه نمایش کشویی و انعطاف پذیر اذیت می کند

رو به جلو: شهرت ال جی برای ایجاد تلفن های هوشمند نوآور ، اگر نه همیشه موفق ، با آشکار سازی اخیر LG Wing ادامه یافت ، اما این تنها اولین محصول از سری پروژه اکسپلورر بود. پس از نمایش اصلی دستگاه نمایش چرخان ، یک صحنه پس از اعتبار یک گوشی را با صفحه کشویی و کشویی اذیت کرد.

پس از ماه ها شایعه و درز اطلاعات ، سرانجام دیروز LG از Wing رونمایی کرد. این بخشی از مجموعه جدید پروژه اکسپلورر این شرکت است که با هدف "دمیدن روح تازه در آنچه باعث ایجاد یک تلفن هوشمند می شود."

به دنبال اعلام پیش ثبت LG Wing ، نگاهی اجمالی به دستگاه دیگری - تلفنی با نمایشگر قابل انعطاف و کشیده - انداختیم. همچنین عبارت صوتی "نفس خود را نگه دارید " و آرم پروژه LG Explorer وجود داشت. برای دیدن موارد بیشتر ، از اعتبارات انتهایی در ویدیوی زیر عبور کنید.

به نظر می رسد به جای اینکه دو نمایشگر مجزا باشد ، تلفن LG هنگام بیرون کشیدن از طراحی انعطاف پذیر برای گسترش صفحه استفاده می کند. عکس های فاش شده نشان داد که TCL در اوایل سال جاری در حال کار بر روی دستگاه مشابهی است ، البته دستگاهی که افقی و نه عمودی امتداد دارد. اکنون مسابقه ای است برای دیدن اینکه کدام محصول شرکت را به بازار عرضه می کند.

LG Wing - نوآورانه یا کاملاً عجیب ؟

LG در مورد نمایشگرهای انعطاف پذیر تجربه دارد. این اولین تلویزیون OLED قابل شارژ جهان در CES 2019 را نشان داد و در ابتدای سال نسخه به روز شده و بهبود یافته را نشان داد. البته تلفن های انعطاف پذیر می توانند مشکلات زیادی را به وجود آورند - فقط از سامسونگ س askال کنید.

هیچ اطلاعاتی در مورد زمان مشاهده این گوشی بعدی پروژه Explorer ندارید ، اما با LG Wing نیز در راه است ، برای دیدن ریسک یک شرکت با طراحی های قدیمی تلفن های هوشمند تازه کننده است. اینکه چه میزان موفقیت آنها ثابت شده است ، باید مشخص شود.

ال جی تلفن بعدی Explorer Project را با صفحه نمایش کشویی و انعطاف پذیر اذیت می کند
mobile/ال-جی-تلفن-بعدی-explorer-project-را-با-صفحه-نمایش-کشویی-و.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.