خبر

 • تک بورد - از پذیرش سیاست جدید حریم خصوصی WhatsApp خودداری می کنید؟ در اینجا چه اتفاقی برای حساب شما خواهد افتاد

  از پذیرش سیاست جدید حریم خصوصی WhatsApp خودداری می کنید؟ در اینجا چه اتفاقی برای حساب شما خواهد افتاد
  13 روز و 21 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: WhatsApp عواقبی را برای کاربرانی که از امضای سیاست جدید بحث برانگیز حریم خصوصی خود در مهلت مقرر 15 مه امتناع می ورزند ، آشکار کرده است: از دست دادن عملکرد حساب ، و به دنبال آن حذف نهایی.

  در ابتدای ژانویه ، WhatsApp سیاست حفظ حریم خصوصی جدیدی را برای کاربران غیر اتحادیه اروپا اعلام کرد که اجازه می دهد داده های حساب آنها با مالک برنامه پیام ، Facebook ، به اشتراک گذاشته شود. این سرویس از سال 2016 برخی از اطلاعات مانند شماره تلفن ها را با والدین خود به اشتراک گذاشته است ، اما نگرانی وجود داشت که این سیاست جدید اجازه دسترسی فیس بوک به مکالمات خصوصی WhatsApp را بدهد.

  در حالی که مکالمات خصوصی رمزگذاری می شوند ، پیام ها ممکن است از مشاغل ارسالی از و به اشتراک گذاشته شود و فیس بوک می تواند از داده ها برای تبلیغات هدفمند استفاده کند.

  اعتراض در برابر این سیاست جدید ، واتس اپ منجر به تأخیر در معرفی خود از 8 فوریه شد. اکنون ، TechCrunch گزارش داده است که از کاربران خواسته شده است تا 15 ماه مه با شرایط جدید موافقت کنند تا اطمینان حاصل شود که برنامه به طور عادی کار می کند.

  کسانی که خودداری از رعایت خط مشی جدید متوجه خواهد شد که حساب های آنها بلافاصله حذف نمی شود ، اما عملکرد به شدت محدود خواهد شد. آنها دیگر قادر به ارسال یا خواندن پیام از برنامه نخواهند بود ، و در حالی که دریافت تماس و اعلان امکان پذیر است ، این ویژگی ها نیز پس از چند هفته ناپدید می شوند.

  WhatsApp خاطرنشان می کند که کاربران هنوز هم می توانند قبول کنند به روزرسانی ها پس از 15 مه اما هشدار می دهد که پس از 120 روز بی تحرکی حساب ها را به طور کلی پاک می کند.

  WhatsApp اساساً روشن می کند که هر کاربری که از پذیرش سیاست حفظ حریم خصوصی جدید امتناع ورزد ، در نهایت حساب وی فسخ می شود. اگر در این گروه قرار می گیرید ، خیال خود را راحت کنید زیرا گزینه های کم خطر دیگری نیز وجود دارد ، از جمله Signal ، Telegram و Discord.

خبرهای دیگر از موبایل